Sondażowe wyniki wyborów: Zdecydowana przewaga PiS w województwie lubelskim

Z badań exit poll przeprowadzonych przez ośrodek Ipsos dla stacji telewizyjnej Polsat wynika wyraźnie, że układ polityczny nie ulegnie większej zmianie. W wyborach parlamentarnych zdecydowanie zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość.

119 komentarzy

 1. Tylko te 500plusy i zwolennicy 4000 brutto oraz 14stych emerytur nie wiedzą jeszcze ze inflacja podskoczy tak że chleb będzie po 10 zł. Jeden pustak na budowie po 15 zł (6lat temu był po 6 dziś po 12.80 wiem bo kończę budowę) prąd i paliwo też. Bardzo dużo firm upadnie bo biznes lubi spokój w państwie a nie zabawy z pensja minimalna. Pensje minimalna ustala rynek a nie szalency. Jak tu startować w długoterminowych przetargach jak nie wiadomo co skalkulowac? Drudzy podniosą ceny na usługi i swoje produkty żeby nie upaść. Więc wróci bezrobocie. Za 4 lata wróci komuna. To wybraliscie ludzie.

  • W 2011-2012 paliwo kosztowało prawie 6zł, dziś jest 2019 i kosztuje niecałe 5zł, co do pustaków to powinieneś podziękować poprzedniemu rządowi PO-PSL. Mi wtedy udało się kupić jeszcze po 6,20 ale gdy zaczęli likwidować zakłady prefabrykacji to pustak skoczył od razu o 100%. Tak rządziła i kradła komuna.

  • Przecież tę.paku 500+ wszyscy chcieli utrzymać ba nawet jeszcze wydłużyć do 26 r.ż.(chyba pezel), a kto napierał żeby było i na pierwsze dziecko -PO. Więc gościu skończ z tymi pustakami bo się zaraziłeś od nich pustactwem.
   P.S:
   co prąd i paliwo? że tanieje to gitarra, a gaz?

 2. Znowu żydosyjoniści górą…?

 3. Widać było że ludzie prosto po mszy chodzili głosować.Niestety Polacy są przekupni , za 500 + są gotowi wszystko zrobić

 4. pis głosuje ciemnogród,ludzie bez wykształcenia i patologia pińcet,a i ci co klerowi c….

 5. Nigdy nie dogonimy zachodu, jak ludzie będą się sprzedawać za 500zł i jakieś trzynastki czy czternastki… Na co jeszcze liczycie? Dotacje na telefony, samochody?

 6. wam pasuje podjudzanie,kłamanie i obrażanie tych ,którzy nie są za nimi przez skiśniętego kawalera,który zasłania się kościołem i wiarą katolicką,to głosujcie na nich ,obudzicie sie z ręka w nocniku

 7. Czytam te komentarze i nie ripostuję. W dobrym tonie jest pozwolić komuś się wypłakać, dla jego zdrowia. To przynosi ulgę.

  • ja pozwolę sobie skomentować,będziesz płakać jak inflacja pogalopuje z szybkością słońca i cena energii również

 8. ja się nie dziwię,że wygrali,u mnie w Fajsławicach wszędzie się poobwieszali,mieszka taki z wielką morda w Warszawie,a z Chełma startuje.to wieśniaki poszły,bo na gwiazdę tvpis zagłosują

 9. skoro PIS ma 46 wg teraz to przeciwników maja 56 % to nie cała polska jak myśla PISuary

 10. ludzie kiedy wy zmądrzejecie ?

  Ale to się „fajnie ” czyta ….Polacy ,jakby wam dać broń to byscie do siebie strzelali ….dla mnie to wybór miedzy nimi wszystkimi to jak wybór między sraczką a rozwolnieniem….wszyscy kradli ,kradną i będą kradli,afyry były są i będą .bo wiekszość polityków to darmozjady i nieroby ,wiec pozostaje im tylko żerować na nas wszystkich ,żebyś na nich „zapier….lali za miske ryżu ” ..jedyna różnica ze ci co wygrali „dzielą ” się z nami tą kasą w postaci 500 plus i innych „plusów „….Oczywiscie jest jeden wyjątek ,Kukiz 15 ,który chciał zlikiwidować wszystkie durne i sprzeczne przepisy i nie chciał brać żadnych subwencji z budżetu na partie …ale nie wygrał bo „mądrzy ” polacy nie chcą glosować na kogoś kto chciał i chce zrobic trochę porzadku …

  • Po co mają do siebie strzelać? Wystarczy że wieś od miasta odłączą i miasto samo z głodu zdechnie. Może wedłóg co niektórych i ciemnota na PiS głosowała, ale dzięki tej ciemnocie te miasta jeszcze żyją.

   • A odłączcie się w pis.d-u od miasta będzie spokój na ulicach i w ofertach pracy będziemy przebierać. Nie zapominaj, że szkoły średnie i uczelnie o szpitalach nie wspominając są w mieście. Jak będziesz jechał do miasta jak za granicę ,żeby do” dochtora” się dostać to te swoje jajka i kartofle w zębach przyniesiesz, żeby tylko cie przyjęli. Nie strasz głodem bo sami będziecie błagać, żeby od was to parszywe żarcie kupić. Martw się jak inaczej zarobicie na zakupy nie związane z jedzeniem, ubrania, samochody, benzynę, leki itp. może handel wymienny?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Rusza kolejny cykl wykładów otwartych z historii sztuki. I ty możesz wziąć w nich bezpłatnie udział
Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu