W sobotę na Arenie Lublin odbędzie się Moto Piknik

Zabytkowe mercedesy, wozy bojowe, tor przeszkód i milicjanci. To część z atrakcji, jakie w sobotę będą czekać na tych, którzy pojawią się przed Areną Lublin.

W sobotę 2 czerwca, w godzinach od 10:00 do 16:00, na parkingach Areny Lublin odbędzie się Moto Piknik. Celem organizacji wydarzenia , oprócz dobrej zabawy, jest propagowanie idei bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na imprezie będzie można obejrzeć unikatowe, zabytkowe, niezwykle cenne mercedesy, które pojawią się w Lublinie w ramach XVII Zlotu Zabytkowych Mercedesów StarDrive Poland 2018. Swój udziału potwierdziło 95 załóg z Polski i z zagranicy. Pojazdy będą dostępne dla publiczności do godz. 12.30. W tym czasie przeprowadzone zostaną m.in. próby sprawnościowe tych wiekowych pojazdów.

W programie jest również znakowanie rowerów, tor przeszkód z wykorzystaniem alkogogli, prezentacja pojazdów policji i straży pożarnej czy też grupa rekonstrukcyjna w strojach milicji. Uczestnicy Moto Pikniku będą mogli również wybrać się z przewodnikiem na wycieczkę po stadionie Arena Lublin. Zbiórka chętnych odbędzie się o godzinie 11:55 na recepcji stadionu przy wejściu VIP. Grupa zwiedzających może liczyć maksymalnie 50 osób, więc liczy się kolejność przybycia. Koszt ok. 50 minutowej wycieczki to 5 złotych.

Organizatorami wydarzenia są: MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie, Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, Straż Miejska, Straż Pożarna oraz Klub Zabytkowych Mercedesów.

66

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2018-06-01 20:12:36

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Łoj do Warszawy to jo nie beda jechoł

 2. e 60 535d będzie?

 3. Brawo Żuk. By nie stracić dofinansowania Unii do budowy stadionu, zwoziliście dzieci z całej Lubelszczyzny na zwiedzanie by frekwencję zrobić. Teraz już za opłatą wycieczki organizujecie? Brawo. Ile kasy pochłoną już ten twój pomnik pychy i arogancji? Długo jeszcze mieszkańcy będą dopłacać do tego przybytku? Jakoś inne stadiony potrafią na siebie zarabiać tylko w Lublinie trzeba do niego dokładać. Ile milionów w tym roku?

 4. oglądać jakies szroty….super rozrywka na miare lubelskiego PO

 5. Wiadomo o której znakowanie rowerów?

 6. Do Lublin 112 co wy za bzdury piszecie nie ma żadnego zlotu na Arenie Lublin

 7. Na innej stronie te same godziny ale podany plac zamkowy ! :/ ??

 8. Przyszliśmy z dzieckiem ale pikniku brak….kpina

  • Organizatorem jest MOSiR. My tylko informowaliśmy o wydarzeniu. Zawsze można przejść się do hali Targów Lublin. Tam jest sporo atrakcji dla dzieciaków. Pozdrawiamy.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7572zł 0.87%
  • GBP 5.2396zł 0.87%
  • EUR 4.5231zł 0.12%
  • CHF 4.1211zł 0.01%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”