Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Śmiertelne potrącenie pieszego pod Bełżycami

W nocy z soboty na niedzielę na trasie Bełżyce – Poniatowa doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem pieszego. Nie żyje mężczyzna potrącony przez dwa pojazdy osobowe.

Do wypadku doszło około północy w miejscowości Zagórze w powiecie lubelskim w gminie Bełżyce, na drodze wojewódzkiej nr 832, pomiędzy Bełżycami a Poniatową. Pojazd osobowy marki Opel potrącił tam pieszego. W wyniku uderzenia pieszy upadł na przeciwny pas ruchu wprost przed koła jadącego mercedesa, którego kierowca zdążył się zatrzymać. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Niestety pomimo udzielonej pomocy 32-latek zmarł na miejscu. Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna szedł środkiem drogi i nie posiadał elementów odblaskowych. Trwa ustalanie jego tożsamości. Kierujący pojazdem był trzeźw.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku. Droga w rejonie zdarzenia była całkowicie zablokowana.

2017-12-24 09:46:23
(fot. nadesłane Piotr)

27 komentarzy

  1. Dla tego jestem za tym aby ze wszystkich dróg i ulic zrobić w każdym miejscu PdP. Pasy powinny być namalowane wszędzie, wtedy kierowcy wiedzieli by że mają uważać na pieszych i wina by leżała tylko po ich stronie. Każdy pieszy dobrze wie, wszędzie ma być PdP!

  2. zabrać ludziom wódkę, pryty, i w końcu zmusić do wolniejszej jazdy, a nie, ze jak jest 70 to znaczy, że 110 spokojnie da się jechać bo zabierają prawko dopiero przy 121

  3. noo to fakt tam ciagle chodza pijani nocami po drodze jak swiiete krow.y ,fakt faktem nikt nie wie czy to był pijak czy nie mimo wszystko szkoda człowieka ..a skad kierowca opla był?????? może nie tutejszy i nie wiedział ze tam trzeba wolno bo pijaczki chodza i dotego bardzo często jak poprzedni czytelnicy pisali srodkiem drogi .. jak było w tym przypadku nie wiemy wiec nie osadzajmy za wczasu…