690 680 960

Ślisko na ulicach: Kolizja za kolizją

Po popołudniowych opadach deszczu na lubelskich ulicach zrobiło się ślisko. W ostatnich godzinach doszło do wielu kolizji.

Opady deszczu sprawiły, że ulice Lublina stały się mokre i śliskie. Zwiększając znacząco drogę hamowania pojazdów, o czym nie wszyscy kierowcy pamiętają. Przez ostatnie dwie godziny na ulicach Lublina doszło do wielu kolizji. Większość z nich spowodowana była najechaniem na tył poprzedzającego pojazdu i na szczęście oprócz uszkodzonych aut nie ma osób poszkodowanych.

W chwili obecnej utrudnienia spowodowane kolizjami możemy napotkać na ulicach: al. Racławickie, Krańcowa, Jana Pawła II, Wojciechowska oraz al. Kraśnicka. Bez problemu natomiast odbywa się już ruch na al. Witosa gdzie zderzyły się trzy samochody osobowe.

Wcześniej, gdyż około godziny 12, na ulicy Głębokiej w Lublinie doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. W tym zdarzeniu został ranny kierujący jednośladem. Przez ponad godzinę były poważne utrudnienia dla jadących ulicą Głęboką w kierunku al. Kraśnickiej.

Natomiast o godzinie 12:20 na Szczebrzeszynie, na drodze krajowej nr 74 ciężarówka najechała na tył samochodu osobowego. Do wypadku doszło na wjeździe od strony Zamościa, jak nas poinformowano, do zdarzenia doszło w momencie wyprzedzania. Kierująca z mniejszego samochodu została przewieziona do szpitala, jednak nie doznała większych obrażeń ciała. Utrudnienia w tym miejscu trwały przez półtorej godziny, w tym czasie policja ręcznie kierowała ruchem, przepuszczając pojazdy wahadłowo.

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!