Ślisko na ulicach: Kolizja za kolizją

Po popołudniowych opadach deszczu na lubelskich ulicach zrobiło się ślisko. W ostatnich godzinach doszło do wielu kolizji.

Opady deszczu sprawiły, że ulice Lublina stały się mokre i śliskie. Zwiększając znacząco drogę hamowania pojazdów, o czym nie wszyscy kierowcy pamiętają. Przez ostatnie dwie godziny na ulicach Lublina doszło do wielu kolizji. Większość z nich spowodowana była najechaniem na tył poprzedzającego pojazdu i na szczęście oprócz uszkodzonych aut nie ma osób poszkodowanych.

W chwili obecnej utrudnienia spowodowane kolizjami możemy napotkać na ulicach: al. Racławickie, Krańcowa, Jana Pawła II, Wojciechowska oraz al. Kraśnicka. Bez problemu natomiast odbywa się już ruch na al. Witosa gdzie zderzyły się trzy samochody osobowe.

Wcześniej, gdyż około godziny 12, na ulicy Głębokiej w Lublinie doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. W tym zdarzeniu został ranny kierujący jednośladem. Przez ponad godzinę były poważne utrudnienia dla jadących ulicą Głęboką w kierunku al. Kraśnickiej.

Natomiast o godzinie 12:20 na Szczebrzeszynie, na drodze krajowej nr 74 ciężarówka najechała na tył samochodu osobowego. Do wypadku doszło na wjeździe od strony Zamościa, jak nas poinformowano, do zdarzenia doszło w momencie wyprzedzania. Kierująca z mniejszego samochodu została przewieziona do szpitala, jednak nie doznała większych obrażeń ciała. Utrudnienia w tym miejscu trwały przez półtorej godziny, w tym czasie policja ręcznie kierowała ruchem, przepuszczając pojazdy wahadłowo.

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9528zł -0.16%
  • GBP 4.95zł 0.93%
  • EUR 4.4659zł 0.44%
  • CHF 4.192zł 0.28%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”
   Pierwszy w sezonie zlot food trucków w Lublinie
   DARMOWY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET