Ślisko na drogach: Wypadek za wypadkiem

Bardzo dużo zdarzeń drogowych odnotowują w dniu dzisiejszym służby ratunkowe. Od rana w naszym regionie doszło już do kilku wypadków.

Przed południem w Niedrzwicy Dużej, w pobliżu stacji paliw doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, policja oraz dwa zastępy straży pożarnej. Jedna osoba została ranna i przewieziono ją do szpitala. Przez blisko dwie godziny ruch w miejscu zdarzenia był znacznie utrudniony.

Z kolei w Cycowie, na drodze krajowej nr 82 kilka minut po południu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak nas poinformowano kierujący peugeotem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym drogą krajową chryslerze. Uderzone w bok auto zablokowało przejazd tą trasą. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia oraz policja. Jak się okazało dwie osoby zostały ranne, w tym jedna ciężko. Wezwany na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował jedną z poszkodowanych do szpitala w Lublinie.

W miejscu wypadku przez ponad dwie godziny zablokowany był ruch pojazdów. Policja wyznaczyła objazdy: do Łęcznej przez Wólkę Cycowską i Kopiny, natomiast w kierunku Włodawy ulicami Cycowa.

Tymczasem po godzinie 15-tej dostaliśmy informacje o dwóch kolejnych zdarzeniach drogowych. W Sierskowoli przed Moszczanką, na drodze krajowej nr 17 oraz na ulicy Kościuszki w Bełżycach, na trasie do Opola Lubelskiego. W obu tych miejscach występują utrudnienia w ruchu, szczegóły wkrótce.

Apelujemy do kierowców o baczniejsze zwracanie uwagi na to co się dzieje na drodze oraz dostosowanie prędkości do warunków występujących na trasie.

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7978zł -0.09%
  • GBP 5.2235zł -0.27%
  • EUR 4.5481zł -0.14%
  • CHF 4.1279zł 0.2%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja