690 680 960

Sławatycze: Odnaleziono ciało mężczyzny porwanego przez wodę

Przed godziną 18 odnaleziono ciało mężczyzny, który został porwany przez wezbrane wody Bugu.

Jak udało nam się ustalić, zwłoki zostały odnalezione w niedalekiej odległości od miejscowości gdzie mężczyzna zaginął. W chwili obecnej na miejsce jedzie prokurator, który zadecyduje o dalszych czynnościach jakie będą wykonywane.

Przypomnijmy, do nieszczęśliwego wypadku doszło 17 kwietnia, kiedy to 59-letni mężczyzna prowadząc rower drogą pomiędzy miejscowościami Parośla i Pniski usiłował przejść na drugą stronę zalanego przez Bug starorzecza. W pewnym momencie silny nurt wody go przewrócił i mężczyzna został porwany przez wezbraną wodę. Świadkowie zdarzenia natychmiast ruszyli na pomoc, jednak ponton na którym się znajdowali zaczął tracić powietrze i po chwili oni również potrzebowali pomocy.

Rozpoczęta akcja ratunkowa, w której uczestniczyło kilkadziesiąt osób, strażaków, strażników granicznych, policjantów oraz okolicznych mieszkańców nie przyniosła skutku i po kilku dniach, kiedy odnalezienie mężczyzny żywego okazało się nierealne, została przerwana. Od tej chwili poszukiwania na własną rękę prowadziła rodzina zaginionego. Przed kilkoma dniami odnaleziono pierwsze ślady – czapkę i rower.

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas