Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcał w lewo, zderzył się z nissanem. Oba auta wypadły z drogi (zdjęcia)

Dwa samochody osobowe zderzyły się przed południem na drodze z Lublina do Biłgoraja. Na miejscu pracują policjanci, występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 10 w miejscowości Czerniejów w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj zderzyły się dwa samochody osobowe: nissan i citroen. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Czerniejowa i Bychawy oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący citroenem mężczyzna jechał w kierunku Biłgoraja i wykonywał manewr skrętu w lewo, nas teren pobliskiej posesji. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na kierowcy nissana, który poruszał się z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Następnie auta wypadły z drogi.

W zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Skręcał w lewo, zderzył się z nissanem. Oba auta wypadły z drogi (zdjęcia)

Skręcał w lewo, zderzył się z nissanem. Oba auta wypadły z drogi (zdjęcia)

Skręcał w lewo, zderzył się z nissanem. Oba auta wypadły z drogi (zdjęcia)

(fot. lublin112)

Autor: redakcja

6 komentarzy

  1. Kupię felgi od tego Citroena.

  2. Przyczyna tego zdarzenia jest już ustalona w tytule tego artykułu kto jest winny,a kto NIE.I co ta policja ma ustalać,a niby sprawca już wie jak się tłumaczyć dzięki wam i policji.Brawo na pewno to wykorzystamy w procesie.

  3. Głębsze rowy trzeba kopać. Będzie bezpieczniej!

  4. A co ma row do wymuszenia pierwszeństwa przejazdu

  5. Adw.Oj zdziwiłbyś się co do tego że przyczyna jest oczywista .Dla nas wszystkich normalnych ludzi ,oczywiscie ze jest ,ale nie dla policji .Oglądałem kiedyś program ,gdzie gościu w jadąc sobie spokojnie najnormalniej w świecie , zostaje wyprzedzony przez osobówke ,po czym osobówka jadąc środkiem gwałtownie hamuje a gosciu niespodziewając się takiego manewru ,uderza w tył tej osobowki .Gosciu mial rejestrator ,wszystko sie nagrało ,dla każdego z nas sprawa oczywsta ,ale nie dla policji .Na policji usłyszał ze „sprawę muszą przebadać biegli ,bo to co się stało nie jest jednoznaczne „.Także to co dla nas jest oczywiste ,nie jest oczywiste dla nich .Oni zyja w innej rzeczywistosci ,bo to kto jest winien ,zależy od tego kto brał udział w zdarzeniu .Jak dwóch zwykłych „Kowalskich ” to wiadomo ,jest nagranie sprawa oczywista ,ale jak w zdarzeniu brała udział osoba z leszego sortu ,albo jakiś znajomy królika ,to może się okazać że nawet jak nie jesteś winny to bedą próbować zrobić z ciebie winnego