690 680 960

Skręcał w lewo, zderzył się z motocyklem (zdjęcia)

Na szczęście nikt nie ucierpiał w zderzeniu samochodu osobowego z jednośladem, jaki miał miejsce na trasie Lublin – Nałęczów. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 18 w miejscowości Sadurki. Na drodze wojewódzkiej nr 830 Lublin – Nałęczów zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący toyotą mężczyzna jechał od strony Nałęczowa i wykonywał manewr skrętu w lewo, w drogę wojewódzką nr 860 w kierunku Garbowa. Wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocykliście, który poruszał się od strony Lublina. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.


(fot. lublin112)

11 komentarzy

 1. Gdyby to Mi zajechał drogę gdy jadę na motocyklu to bym sobie z nim inaczej pogadam. Bu
  CIUK z toyoty na pewno myślą że nie zdąży krowy wycior przed zmrokiem jak mu się tak spieszylo.

 2. jak to jest dw 835 to ja jestem św.Piotr

 3. Witam z tego co mi wiadomo przez Sadurki nie przebiega droga 835. Przepraszam ale gdzieś mnie gryzie w oko. Więc jak by ktoś z szanownej redakcji to poprawił. Dziękuję i pozdrawiam.

 4. Jak to nic, motocykl został uszkodzony !!!! Wiesiek, dobra rada, tylko ciągnik i tylko w pole za stodołą, jak nie masz pojęcia jak się jeździ samochodem, to się nie pchaj !!!!

 5. Czemu nikt nie pisze że motórem jechał 200 albo 300km/h i nie dało się go zauważyć?

  • Bo zapewne tyle nie jechał. To był motocykl dla prawdziwych mężczyzn, a nie jakieś pseudog… z silnikiem od szlifierki dla dresiarzy z małym wackiem. Tym nie trzeba pędzić by czuć się dowartościowanym. Tym jeździ się spokojniej, dostojniej, tak by inni mieli czas Cię podziwiać i dokładnie oglądać nim znikniesz im z oczu. Poza tym to nie wydaje dźwięku zajeżdżanej kosiarki do trawy tylko pięknym basem pozdrawia otoczenie. LwG 🙂

 6. Zbarac uprawnienia do prowadzenia pojazdów! Bandytyzm drogowy niszczyć w zarodku! Jeśli ktoś mentalnie nie dorósł do prowadzenia pojazdów to niech autobusem jeździ.

 7. Fryta proszę Cię bo się posikam ze śmiechu skąd te Twoje wnioski LWG.

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas