Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcał w lewo, zderzył się jadącym z naprzeciwka autem. Twierdził, że to nie jego wina (zdjęcia)

Sąd rozstrzygnie sprawę kolizji, jaka miała miejsce po południu na al. Spółdzielczości Pracy. Kierowcy audi zatrzymano uprawnienia do kierowania.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 16 na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Magnoliową zderzyły się dwa samochody: renault i audi. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi młody mężczyzna jechał ul. Magnoliową i wykonywał manewr skrętu w lewo, w al. Spółdzielczości Pracy. Na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka renaultem.

Mężczyzna nie przyznał się do winy. Usiłował wmówić funkcjonariuszom, że drugi z kierowców zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej i to on doprowadził do zderzenia pojazdów. Policjanci zatrzymali mu więc uprawnienia do kierowania i skierują do sądu wniosek o jego ukaranie.

W rejonie zdarzenia nie ma już utrudnień ruchu.

Skręcał w lewo, zderzył się jadącym z naprzeciwka autem. Twierdził, że to nie jego wina (zdjęcia)

Skręcał w lewo, zderzył się jadącym z naprzeciwka autem. Twierdził, że to nie jego wina (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Kierowca aŁDi ma racje. Cały świat się uwziął na kierowców aŁdi. Albo ktoś przed nimi gwałtownie hamuje, albo piesi im wchodzą tuż przed maskę. Zakręty źle wyprofilowane, drzewa zbyt blisko drogi. Dookoła same powolniaki. Do tego absurdalne pierwszeństwo pociągów i rowerzystów na przejazdach. No już zupełnie nie da się jeździć.

 2. To jak renowka poszwedl na czerwonym to i audi w takim razie. Ale tlumaczenie, nie ma co.

 3. za tyle wydanych milionów nie można mieć dobrego monitoringu na każdym skrzyżowaniu

 4. Haha, mógł sprawę załatwić z OC, a tak to trzy miesiące będzie hulajnogą jeździł. 😉

 5. Wieśniak z Zamościa aldi ….
  Zdziwiony na dużym skrzyżowaniu

 6. I zamiast Audi 50zł mandatu pójdzie to w tysiące. …A mnie nie szkoda takich pacanow. ..Niech bulą na budżet. …

 7. Jakoś mi się zdjęcie ze skrzyżowania nijak nie zgadza z opisem zdarzenia. Jak mogą obydwa być ustawione w tą samą stronę? To wygląda jakby renault usiłował skręcić w lewo z pasa do jazdy w prawo i na wprost i wtedy zderzył się z audi.

  • Jeden z pojazdów siłą uderzenia zmienił kąt położenia w stosunku co do swojej pierwotnej pozycji. Dość częsty przypadek podczas zdarzeń drogowych.

   red.

 8. Audi obróciło? Przy takiej prędkości? Ile lat mają opony? Ile zostało z zawieszenia? Za sam stan techniczny pojazdu powinien dostać 5 tyś. mandatu.

Z kraju