690 680 960

Skręcał w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Sześć osób zostało rannych (zdjęcia)

Przez pięć godzin zablokowana była wczoraj droga pomiędzy Kockiem a Moszczanką. To efekt groźnego wypadku, do którego doprowadził 21-latek, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

Ustalenie zostały wstępne przyczyny i okoliczności wczorajszego wypadku, jaki miał miejsce w Sobieszynie w gminie Ułęż w powiecie ryckim. Jak już informowaliśmy, przed godziną 11 na drodze krajowej nr 48 Moszczanka – Kock zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Opel, 21-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego, wykonywał manewr skrętu w lewo. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Audi.

W wypadku poszkodowanych zostało sześć osób w tym czteroosobowa rodzina podróżująca audi. Wszyscy z nich trafili do szpitali. Znajdującą się w najcięższym stanie pasażerkę opla, śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowano do szpitala w Lublinie. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci dalej prowadzą czynności w tej sprawie.

(fot. policja)

8 komentarzy

 1. Młody duchem , stary doświadczeniem

  I co z tego źe był trzeźwy?? ameba pozostanie amebą. Jeszcze duźo musi przeźyć , by zrozumieć źe wirtualne źycie nijak ma się do rzeczywistości.

 2. I co z tego, że obaj kierujący byli trzeźwi, jak jeden z nich był głupi…

  • … i ciamajda , bo za długo przymierzał się czy trafi w wiejską drogę .

  • Wina zawsze leży po obu stronach jeden popełnił błąd a drugi klapki na oczach o nic nie przewiduje tylko jedzie wpatrzony w asfalt 2 metry przed pojazdem……

 3. Jak można nie zauważyć pojazdu (w tym przypadku samochodu osobowego) nadjeżdżającego z naprzeciwka?

 4. Bo gdy by kary za przestępstwa drogowe nie były by symboliczne to zapewne każdy z kierowców by się zastanawiał co robi. Tutaj zapewne kierowca opla wiedział by ile kosztują wymuszenia a kierowca audi ile jazda z nadmierną prędkością. Co nie umniejsza winy oplaka w tej sytuacji.

 5. kolejny ślepak czasowo wyeliminowany z asfaltu …
  do czasu jak zakupi nowy złom !!!!

 6. Winny będzie miał na sumieniu swoją mame .Podobno nie przeżyje.Kto daje takim ludziom prawo jazdy

Kursy walut

 • USD 4.33zł -0.5%
 • GBP 5.3242zł -0.23%
 • EUR 4.6816zł -0.09%
 • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas