Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcał w lewo, doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka volkswagenem (zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut na ul. Długiej w Lublinie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 7:30 na ul. Długiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Wilczą zderzyły się dwa samochody osobowe: bmw i volkswagen. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący BMW młody mężczyzna jechał ul. Długą od strony ul. Krańcowej. Wykonując manewr skrętu w lewo, w ul. Wilczą, wymusił pierwszeństwo przejazdu na volkswagenie, którego kierująca poruszała się z naprzeciwka. Tym samym doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z volkswagena przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku. Nie było większych utrudnień w ruchu.

Skręcał w lewo, doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka volkswagenem (zdjęcia)

(fot. lublin112)

10 komentarzy

 1. Czy redakcja coś napisze odnośnie porannego armagedonu na południu Lublina Diamentowa-Krochmalna, bo korek dla wielu okazał się niespodzianką? Czy miasto planuje jakieś usprawnienia, aby poranny i popołudniowy korek zmniejszyć (np. postawić kilka tablic tymczasowych informujących przyjezdnych o możliwych objazdach)?

 2. Czy Święta Krowa z pierwszeństwem nie wie, że samochód nie zatrzyma się w miejscu, a cmentarze…

 3. tak wiem, że BMW, ale tą długą nie raz ładnie cisnął i zostaje kilka sekund, aby ich zobaczyć, jak pojawią się zza zakrętu.

 4. Bimmer ty dziadu, teraz ci tylko taczka pozostała, a mimo to wciąż jesteś niebezpieczny dla reszty uczestników ruchu.

 5. W firmie bmw płaczą jeśli nie ma dnia bez rozbitego bawarskiego szrota!

  • kierowca bawarskiego szrotu

   Nawet za samochodem by ktoś zapłakał, Ty na to nie możesz liczyc, niestety…

 6. Gdzie jest bimmer ?!!! Tak mi go brak na forum .

 7. A czy ty franiu wiesz,że jesteś de…bil ???

Z kraju

Sport