Skontrolowali stan techniczny autobusów komunikacji miejskiej w Lublinie. Wyniki nie są najlepsze

Nieszczelności układów, uszkodzone opony, wycieki paliwa, korozje podstawowych elementów czy też nadmierna emisja spalin – To najpoważniejsze usterki, jakie stwierdzono w kontrolowanych pojazdach komunikacji miejskiej. Nie obyło się bez zatrzymania dowodów rejestracyjnych.

48 komentarzy

 1. A ja proponuje a żeby ktoś zkotrolowal itd po ostatniej mojemu kontroli w samochodzie itd zauważyłem zdarzy bieżnik na oponach w środku brudno a i pewnie znalazło by się coś nie tak pod maska ale jak tu zwrócić uwagę panu z inspekcji pewnie dalej bym nie pojechał oni też nie są tacy świeci a pro po kiedyś na światłach zwróciłem uwagę panu policjantowi że nie mają jednego światła z przodu to usłyszałem co cię to opchodzi proponuje być samemu w porządku a później kontrolować innych .

 2. A co na to najlepszy przewoźnik/pracodawca w Polsce ?

 3. stary i mój STAR

  Czy przegląd rejestracyjny w MPK jest wiarygodny?!!!

 4. Zabierali dowody na siłę,za przepaloną żarówkę świateł mijania i jakiś lekki ubytek powietrza,co pogotowie chciało zrobic na miejscu,ale nie bo aspiranci musieli się wykazać. Wiadomo że ktoś odgórnie zlecił tę kontrolę,pewnie ZTM,teraz odliczą kary i zapłacą mniej za kilometry.

  • Jan nierzetelny

   Czyli sam przyznajesz że pojazd był niesprawny… a swoją drogą dziwię się właścicielowi trolejbusów URSUSA że pozwoliło doprowadzić je do takiego stanu MPK.

 5. Wszyscy jadą po MPK, a gdzie tu jest napisan, że wadliwe były tylko pojazdy MPK. Chyba mamy w Lublinie i innych przewoźników.

 6. Tak martwią się o zanieczyszczenia to dlaczego na Felinie nie wyłączyli silnika w samochodzie policyjnym a stał pusty.

 7. I co to dało? Codziennie jeżdżę do pracy złomem, w którym zacinają się drzwi. Już kilka razy zdarzyło się, że autobus nie dojechał do końca trasy, a ciągle puszczają ten sam pojazd…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7509zł -0.68%
  • GBP 5.245zł 0.16%
  • EUR 4.5393zł 0.11%
  • CHF 4.0981zł -0.34%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!