Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie skody felicje zderzyły się na rondzie przy makro. Obaj kierowcy w szpitalu

Niewielkie utrudnienia napotkają kierowcy na rondzie przy makro w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do wypadku doszło w niedzielę kilka minut po godzinie 20. na skrzyżowaniu ulicy Krańcowej i Witosa w Lublinie czyli tzw. rondzie przy makro. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, tej samej marki. Jeden z pojazdów jechał od strony zamku, jego kierowca zignorował znak stop i wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo opuszczającej rondo w kierunku ulicy Krańcowej drugiej skodzie felicji.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. Dwie osoby, kierowcy obu pojazdów zostali przetransportowani do szpitala. Jak nas poinformowano, obaj byli przytomni i nie doznali poważnych obrażeń ciała.

Teraz funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają okoliczności zdarzenia. Utrudniony jest przejazd przez rondo oraz wjazd na skrzyżowanie od strony zamku.

(fot. lublin112)
2014-10-19 21:12:37

12 komentarzy

 1. Oby im tylko kapeluszy nie pozamieniali 🙂

 2. haha trafił dziad na dziada

 3. … w sumie teraz to mogą z 2 złożyć 1 jeżdżącą 🙂

  • Dziecko nie wiesz co Ciebie w życiu i kiedy może spotkać. Przestańcie z tą beznadziejną zbitą. Jesteście żałośni

   • Daruj sobie – ja sie przynajmniej na STOP zatrzymuje, a prawo jazdy mam 14 lat. Jak kogoś przerasta takie skrzyżowanie jak pod Makro to nie powinien wogóle wsiadać za kierownice. Jak nie zauważył STOP to i nie zauważy kiedyś dziecka na pasach. Są TAXI, MPK, koledzy… nie wszyscy muszą jeździć za kierownicą. To jest moim zdaniem błędne założenie, że każdy MUSI jeździć – i podchodzi do egzaminu po 10 razy. Nie zaliczasz za 3 podejściem egzaminu = brak uprawnień do prowadzenia pojazdów = brak talentu do jazdy = jesteś potencjalnym zagrożeniem na drodze. Powinno być też tak, że co 5 lat obowiązkowo egzamin z przepisów o ruchu drogowym (bo się zmienia – albo dla odświeżenia pamięci).

   • Cichobiorek cichodajek

    Ależ „bulwers”, sie nie bulwers!
    Świat na tym stoi, że raz Ty się pośmiejesz z innych, a innym razem, Inni pośmieją się z Ciebie.
    A to, że i np. mnie może coś takiego spotkać to nie powód do wytykania błędów nieudacznym męczennikom motoryzacji

 4. A może i tutaj trzeba by wymalować czerwone paski dla tych bardziej ślepych ?

 5. Rozumiem konkurencję między gatunkową, ale zwalczać się tak bezkompromisowo dwóm autkom tej samej marki, naprawdę nie przystoi. 😉

 6. wjeżdżając na rondo blacharzy pamiętaj… Przemyśl

 7. We Włodawie też było problematyczne skrzyżowanie ze stopem. Ul. Lubelska / Piłsudskiego. Przynajmniej 3-4 kolizje w miesiącu. W końcu drogowcy postawili mrugający ledowy znak stop na baterie słoneczne świetnie widoczny w dzień (nawet w słoneczny dzień) i tym bardziej w nocy. Znak stoi już 3 lata i od tamtej pory na skrzyżowaniu nie było nawet jednej stłuczki. Koszt stosunkowo nie wielki a znak robi robotę.

 8. Powinni odpowiadać za wymuszenie pierwszeństwa, jak za usiłowanie zabójstwa 😉 może by zmądżeli.