690 680 960

Skoda zderzyła się z mitsubishi. Ranny został rowerzysta, którego potrąciło wytrącone z toru jazdy auto

Nastolatek znajdował się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie. W wyniku zderzenia pojazdów, jedno z aut wypadło z jezdni i potrąciło 17-latka. Śmigłowcem przetransportowano go do szpitala.

Do wypadku doszło w środę po godzinie 8 rano na ul. Lubartowskiej w Ostrowie Lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 821 Lubartów – Ostrów Lubelski zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i mitsubishi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wstępnie ustalono, kierujący mitsubishi 70-letni mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu skodzie, której kierowca poruszał się drogą wojewódzką od strony Lubartowa. W wyniku tego doprowadził do zderzenia pojazdów.

Wytrącona z toru jazdy skoda wypadła z jezdni i potrąciła znajdującego się na poboczu rowerzystę. 17-latek został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Kierowcy pojazdów nie odnieśli obrażeń ciała.

Policjanci prowadzą teraz w tej sprawie czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Droga wojewódzka była całkowicie zablokowana, obecnie przejazd odbywa się bez problemów.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

17 komentarzy

 1. Jak to co się stało. Jeden nie zauważył, inny jechał szybko ale bezpiecznie, bo miał szklaną kulą, która podpowiadała mu, czy z bocznej uliczki nie wyjedzie traktor, dziadek, czy pijany kierujący aŁdi. Wszystko dobrze by się skończyło (i milo leciało setką na ograniczeniu do 50), gdyby tylko kula się nie pomyliła.

  • Twoja dedukcja skłania mnie do stwierdzenia, iż powinieneś się je …ć w łeb cegłówką.

   • Popieram. Tego trolling i nie da się wytrzymać!

    • Prawdziwy Franio (R)

     jesteśmy świadkiem powstawania kółeczka wzajemnej adoracji baranów drogowych.

   • Prawdziwy Franio (R)

    Dwóch ślepych, jeden głupi, i jeszcze jeden – najgłupszy.
    Jeden ślepy – wiadomo dlaczego. Drugi ślepy – bo pomylił drogę publiczną z torem wyścigowym. Do tego głupi – bo nie wie, że po drogach poruszają się także ślepi.
    No i jeszcze „Toni”. Głupi, ale to nie grzech. Może nie porusza się po drogach jako kierujący – więc jest przynajmniej niegroźny dla otoczenia.

   • Prawdziwy Franio (R)

    Twoje argumenty mnie przekonały. Pomyliłem się. Cofam co napisałem. Winny jest okoliczny ornitolog z żółtym karmnikiem na podwórku.

  • Nie. Źle mówię. To kwestia bzdurnego pierwszeństwa dla wyjeżdżających z drogi podporządkowanej. Gdyby dziadek nie miał pierwszeństwa to bardziej by uważał i do wypadku nie doszłoby. Pora zmienić te głupie przepisy.

 2. Znów statystycznie bezpieczniejszy. Wcześniej baba, teraz staruch. Potencjalni mordercy. Może przyjdzie czas ze zaczną wymuszać rozpędzonym ciężarówkom.

  • Prawdziwy Franio (R)

   A może przestrzegania przepisów należy wymagać od każdego? Dlaczego tylko od niektórych? Ile Kubica pędził, że dziadek nie dał rady wyjechać z drogi podporządkowanej? Tam jest tak widoczność ograniczona? Do ile jest ograniczenie? Na złość dziadek chciał komuś zrobić?

   • BREDZISZ. Skąd wiesz że dziad nie wyje*al w ostatniej chwili przed maskę?
    Jak się nie potrafi ocenić prędkości nadjeżdżającego pojazdu i odległości w jakiej jest to niech się nie wsiada za kierownicę. Kiedy w końcu dla wszystkich wprowadza testy psychotechniczne. Mordercy znikną z dróg.
    ” Na złość dziadek chciał komuś zrobić?”-rozumu mu brak skoro nie potrafi ocenić odległości nadjeżdżającego pojazdu a mimo to naraża siebie i innych na utratę zdrowia i życia wsiadając za kółko.

    • Przejeżdżałam tamtędy zaraz po wypadku. Skoda miała uszkodzony prawy przód więc wydaje się być słusznym że ten Pan wyjechał prosto w samochód 💁

  • Prawdziwy Franio (R)

   Kolejny rajdowiec się znalazł. Uprawiajcie sobie sporty motorowe poza drogami publicznymi. Najlepiej pod własnym domem, czy na swoim podwórku. A dajcie normalnym ludziom spokojnie poruszać się po drogach.

 3. NIE MA KULTURY JAZDY. DLACZEGO W KRAJACH UNII JEŹDZIMY PRZEPISOWO A W POLSCE ILE FABRYKA DAŁA. ZA MAŁE MANDATY ,JAKBY KOSZTOWAŁO 5 TYS. ZŁ TO JEŹDZILI BY PRZEPISOWO

 4. Ktoś zna szczegóły zdarzenia? W którym to dokładnie miejscu i w jakich kierunkach poruszały się samochody?

 5. To nie nastolatek, tylko sprawca wypadku znalazł się w nieodpowiednim miejscu i czasie.

 6. Sprawca wypadku jadący przepisowo prawą stroną drogi!? Ludzie ogarnijcie się! Chłopak przez nieuwagę starszego Pana i zbyt dużą prędkość mógł stracić życie, a teraz leży w szpitalu 😡

  • Czytaj ze zrozumieniem. Chłopak jechał prawidłowo, to starszy pan nie powinien znaleźć się tam

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas