Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skoda z woj. lubelskiego uderzyła w drzewo. Tragiczny wypadek w Zakopanem, nie żyje mężczyzna

W nocy z soboty na niedzielę doszło do tragicznego wypadku w Zakopanem z udziałem pojazdu na numerach rejestracyjnych z woj. lubelskiego. Mundurowi obecnie weryfikują tożsamość mężczyzny.

Do wypadku doszło dzisiaj około godziny 0.20 w Zakopanem na ul. Przewodników Tatrzańskich. Policjanci patrolujący miasto zauważyli rozbity samochód marki Skoda.

Pojazd był poważnie uszkodzony po zderzeniu z drzewem. Policjanci wydobyli kierowcę i podjęli czynności ratujące życie. Po chwili na miejsce dotarli strażacy i ratownicy medyczni. Niestety życia kierowcy nie udało się uratować.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda Octavia z woj. lubelskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w drzewo znajdujące się na poboczu. Na miejscu policjanci z udziałem prokuratora i biegłego przeprowadzili oględziny miejsca wypadku.

Na polecenia prokuratora zwłoki zabezpieczono do dalszych badań, a pojazd odholowano na strzeżony parking. Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. Policjanci weryfikują tożsamość kierowcy. Nie wykluczone, że jest to właściciel samochodu. Czynności trwają i na ich obecnym etapie to jedyne informacje jakie przekazuje zakopiańska Policja.

17 komentarzy

  1. Ewidentna wina drzewa. Biedni kierowcy nie mogą jechać szybko ale bezpiecznie. Na dzczęście ten błazen zabił tylko siebie. Jednego z „pasją” mniej… Też na szczęście.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112