Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Składał propozycje seksualne 12-latce. Robił to w bibliotece

Policjanci z Lublina ustalili tożsamość mężczyzny, który za pośrednictwem Internetu składał propozycje seksualne 12-latce. Mężczyzna obecnie znajduje się w areszcie śledczym, ponieważ został zatrzymany w innej sprawie.

W sierpniu 2019 r. pracownicy jednej z bibliotek w Lublinie zgłosili się do komendy z podejrzeniami wobec jednego z mężczyzn, który bywał w czytelni. Otóż z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna korzystając z publicznego komputera nawiązuje kontakty z osobą nieletnią.

Kryminalni ustalili, że sprawca za pomocą komunikatora internetowego nawiązał kontakt z 12-latką. Dziewczynka przebywała w tym czasie na wakacjach u dziadków w Lublinie. Podczas konwersacji mężczyzna składał różne propozycje seksualne.

Jak się okazało był nim 23-letni mężczyzna, przebywający aktualnie w areszcie śledczym z powodu oszustwa na policjanta CBŚP. 23-latek usłyszał już zarzuty.

(fot. pixabay.com)

7 komentarzy

 1. Mało ,że złodziej to jeszcze zboczeniec ..słów brak

 2. Cieee chorrroba !!!

  Jak tak dalej pójdzie z tą istną pedofilską psychozą, strach będzie na ulicy popatrzeć na małolatę, bo zaraz zadzwonią do najbliższego proboszcza i mus będzie się spowiadać z „grzechu”.

 3. Jasio Down z zerówki

  Sięgając dalej z myślami o czających się wszędy pedofilach, to żal mi ojców opiekujących się dziećmi pod nieobecność żony.
  Przecież np. mając nadwrażliwą sąsiadkę, która widząc przez dziurkę od klucza, że ten podmywa obsrane dziecko (nie daj Boże córkę), może go pomówić o tzw. inne czynności seksualne !
  I potem przez lata całe udowadniaj, że nie jesteś wielbłądem.

 4. A biblioteka maj jakiegoś key loggera na kompach, że wie, co ludzie wypisują? Trochę szemrane.

  • Na ogólnodostępnym komputerze to można co najwyżej rozkład autobusów sprawdzić albo pogodę. Jak chce się pozostać bezpiecznym i anonimowym to trzeba trochę więcej zrobić niż tylko uruchomić przeglądarkę na Windowsie.

 5. obciąć dzwonek i spokój z nim!