Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Skakał po skodzie, skopał karoserię. Wszystko przez konflikt…ale pomylił auta (wideo)

Młody mężczyzna został zatrzymany po tym, jak skakał po masce zaparkowanej skody. 21-latek tłumaczył mundurowym, że chciał zniszczyć samochód osobie, z którą jest skonfliktowany. Jak się okazało, pojazd należy jednak do kogoś innego.

Do policjantów z Kraśnika wpłynęło zgłoszenie o uszkodzeniu zaparkowanego pojazdu marki Skoda. Na miejscu funkcjonariusze wraz z policyjnym technikiem kryminalistyki wykonali oględziny uszkodzonego pojazdu.

W wyniku działań kryminalnych udało się ustalić, że 21-letni mieszkaniec Kraśnika podjechał swoim samochodem, wysiadł i zaczął kopać w drzwi oraz skakać po masce skody, a następnie mężczyzna odjechał. Całą sytuację zarejestrowała kamera monitoringu znajdująca się nieopodal parkingu.

We wtorek 21-latek został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia na kwotę niemal 15 tysięcy złotych. Przyznał się do popełnienia tego czynu i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

Młodzieniec tłumaczył, że chciał zniszczyć auto osobie, z którą ma konflikt. Nie wiedział, że skoda jednak należy do kogoś innego. Ostatecznie o jego losie wkrótce zadecyduje sąd.

(fot. wideo Policja Kraśnik)

15 komentarzy

 1. glupi matol podjechal autem w erze kamerowania wszystkie i wszedzie

 2. 15 koła za maskę i drzwi w Śkodzie?
  Ja rozumiem 1000 (jak stalowa), czy 5000 (jak z amelinium), plus ze trzy za drzwi i dwa za malowanie, ale to nadal dycha, góra 11, a nie 15.

  • Za takie działania to powinni wycenić na 30k.
   Pobłażliwie można liczyć przy kolizji ,a nie przy dewastacji przez sebixa z chorobą wściekłych krów

  • Kubuś od wyceny uszkodzeń jest rzeczoznawca, nie Ty.

  • Nowa pokrywa silnika skoda octavia 4300 zł netto + 2000 zł netto lakierowanie demontaż uzbrojenie montaż + drzwi nowe 2000 zł + demontaż +lakierowanie + cieniowanie sąsiednich elementów + montaż 5000 zł. netto. 13-14 tys zł + 23% VAT

 3. Kraśnik to jednak stan umysłu

 4. Ja cierpie dole!

  WiFi go opętało.
  W Kraśniku to normalne.

 5. W kaśniku kamery? Ale na pewno bez wi-fi…

 6. Ostatni sprawiedliwy

  Kraśnik to stan umysłu jak by mu tęczowa flaga na oczy nie zjechała i złapał by 5G to by się nie pomylił…to nie jego Wina …

 7. GTA Kraśnik.

 8. Iloraz inteligencji krzesła. Ciekawe czy w kiblu też przez pomyłkę nieswoją du* podciera.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo