690 680 960

Sieprawice: Mercedes uderzył w latarnię. Kierowca trafił do szpitala

Bardzo dużo szczęścia miał młody kierowca mercedesa, który po południu uderzył w latarnię. Strażacy musieli ciąć auto, aby wydostać poszkodowanego.

Wypadek miał miejsce w sobotę o godzinie 15:05 w miejscowości Sieprawice. Na drodze powiatowej Sieprawki – Jastków samochód osobowy uderzył w latarnię. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Moszenek i Lublina, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący mercedesem młody mężczyzna jechał w stronę Jastkowa. Na łuku jezdni za wiaduktem, stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na prawą stronę drogi i bokiem uderzyło w latarnię.

 


 

Aby wydostać poszkodowanego z wraku pojazdu, strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Mężczyzna został przekazany załodze karetki pogotowia i przetransportowano go do szpitala w Lublinie. W chwili obecnej nie jest jeszcze znany stan jego zdrowia. Podróżował sam.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Zablokowana jest część jezdni, jednak nie ma większych utrudnień w ruchu.


Wyświetl większą mapę(fot. lublin112, nadesłane)
2016-10-29 17:17:37

37 komentarzy

 1. Wiadomo co z nim???

 2. Na bogato widzę ze szpachlą. Jakoś „okularnika” nie żal, prędzej czy później ruda by zeżarła. A, że gość przeżył – ma szansę czegoś się z tego nauczyć. Wielu nie jest ona dana, więc winien być wdzięczny losowi.

 3. Najwięcej wiedzą Ci co nie znają tej drogi, no i tego biednego chłopaka. Całe szczęście że jest dalej z nami, a samochód jak nie ten to inny, chociaż wiem że to było jego oczko w głowie. Sam nie raz bym tam siedział na latarni.

  • Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

   Czyli, że według Ciebie Iksie(4w1), należałoby jeździć, jak się jeździ, a Bogu ducha winnego słupa wyciąć.
   Twój koleś próbował, jakoś nie wyszło – dobry słup.

  • Teren zabudowany,znak ostrzegający o niebezpiecznym zakręcie…. Nawet gdyby jezdnia była oblodzona,to da się go bezpiecznie pokonać.

 4. Oj tam oj tam trochę szpachli jeszcze nikomu nie zaszkodziło a butów pewnie i tak nie lubił… Teraz kupi BMW i Adidasy

 5. skąd sie biora takie głąby na forum?

 6. Jak czytam niektóre komentarze to aż mi się słabo robi . Jestem ciekawa czy Ci wszyscy debile co piszą te głupoty pisali by to samo jeśli taki wypadek miałaby bliska im osoba .
  Pomyślcie sobie co czuje Jego rodzina ,dziewczyna ,znajomi czytając te durne komentarze.
  W tym momencie najważniejsze jest zdrowie Damiana !

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas