690 680 960

Sieć Biedronka zrezygnowała z otwarcia swoich sklepów w niedzielę. Czytelni i punktów medycznych nie będzie

W najbliższą niedzielę w naszym regionie otwartych miało zostać kilkanaście sklepów Biedronka. Jak ustaliliśmy, sieć właśnie wycofała się z tego pomysłu. Pracownicy otrzymali już informację, że niedzielę mają wolną.

59 komentarzy

 1. Pracownik Biedronki.

  Tylko, że pajacu ja się zatrudniłem w sklepie a nie w bibliotece czy też w placówce medycznej.

  • O to powiedz dlaczego w biedrach zawsze burdel jest i się podłoga lepi od syfu, a w lidlu zawsze łądnie posprzątane i schludnie?

   • Babcia - słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

    No to powiedz, co mają porzadki z pracą w niedziele ?

  • No to skoro poszedłeś do pracy do sklepu to chyba widziałeś umowę i znałeś warunki o pracy w niedzielę tak? Czy raczej ktoś Cię siła tam zaciągnął, przykuł do kasy i kazał pracować?

 2. Należało by sprawdzić czy Biedronka nie wykorzystuje pracowników w niedzielę do tak zwanego wykładania towarów bo niby mają mieć wolne ale kierownicyi tak każą przychodzić do pracy bo inaczej się nie wyrobią z porządkami .To jest nie akceptowane przez pracowników nie mają za to żadnego dodatku tylko zaliczone godziny pracy takie jak w tygodniu .Np .Biedronka Opole ul.Wrocławska 156

 3. Niedziele handlowe są ustawione bez ładu i składu. Powinna być handlowa np zawsze w 1 niedzielę. A jeżeli niehandlowa to niehandlowa a nie cudaczenie- placówka taka siaka owaka. Przecież to głupie a ludzie mają z tego niezły ubaw. Sklep jako placówka medyczna?co to w ogóle ma być?

 4. Ja i tak nie robię zakupów w niedzielę. I nie wiem co za ludzie się pchają w niedzielę do sklepu jak dla mnie patologia

  • Pracownicy otrzymali już informację, że niedzielę mają wolną – mają płatne od godziny pracy, więc pewnie bardzo się ciesza, że nie zarobią

   • Myślisz że każdy tak myśli jak ty, ciekawe czy czy pracujesz lub chciałbyś pracować w niedzielę.

 5. tzw. nowocześni POlacy to prawdziwi obłudnicy! Na codzień udają ateistów, a jak już przychodzi do pracy w niedzielę, to już sobie nagle przypominają że oni przecież sa katolikami na papierze XD Typowy wyborca lewactwa i komunizu wybiera tylko to co jest dla niego wygodne pod płaszczykiem ideologii która do tego pasuje, a że Košćiół głosi świętą niedziele to już nawet ateistom pasuje XD Cóż za pokrętna logika, jak się próżniakom nie chce pracować XD SKoro udajesz nowoczosnego to pracuj w niedziele! Katolicy odpoczywają a ateiści powinni być ganiani batem do roboty nieroby!

  • Kierownik stadionu

   Co ma wiara wspólnego , pracą. W co wierzysz to twoja sprawa. Według prawa pracy wszyscy równi.

 6. Bo w lidlu jest multum pracowników na zmianie a nie jak w biedronce jedna osoba robi 3 rzeczy naraz

 7. Sami macie weekendy wolne ale chcecie aby ktoś inny pracował ? Bieda umysłowa przez was przemawia ale i brak pieniędzy ,skoro nie macie większych ambicji na spędzanie niedziel jak dreptanie po galeriach ,to dopiero jest wieśniactwo hahaha .

  • Miejskich łbów jedyna rozrywka telewizor i bieganie po sklepach.

   • Tobie tylko telewizor zostaje, ew. Gnój wywozić, bo gees zamknięty niestety 🙂

    • Na tym gnoju tępaku jesz pomidory ogórki i ziemniaki.

     • No niesamowite…

      Jedyne co wy tam na tej wsi potraficie płakać to jak to heroicznie walczycie o to bym miał co jeść 🙂

      Przyszykowałeś sobie już widły na jutro? Samo się nie wyskrobie żebym później mógł zjeść tego ogórka czy pomidorka 🙂

      Kup sobie też dzisiaj piwo w geesie, ja jutro do żabki sobie skoczę 🙂

 8. To jak? Nie zrobię zakupów w niedzielę w biedronce? Co to ku…. jest, jaja jakieś, do roboty nieroby

 9. Jeszcze by Biedronka rydzykowym żabkom, konkurencję w niedzielę robiła. A fe.

 10. Babcia - słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

  Powinno być tak: jak świętować, to świętować: pozamykać stacje paliw, kierowcom też umożliwić świętowanie i zamiast doopy ładować
  do autobusów zap…lać z buta.
  Nawet książa powinii odpoczywać od codziennej harówy, przecież też mają swoje rodziny, dzieci i kochanki, powinni im więcej czasu poświęcać.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas