690 680 960

Siatkarze zagrają o Puchar Starosty Lubelskiego

Jutro w Niemcach odbędzie się turniej finałowy Mistrzostw Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich. Siatkarze walczą o Puchar Starosty Lubelskiego.

Już po raz kolejny Powiat Lubelski i Lokalna Grupa Działania „Kraina wokół Lublina” zorganizowali Mistrzostwa Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich. W tym roku rozpoczął się on w niedzielę 15 marca, kiedy to jednocześnie w trzech halach odbyły się turnieje kwalifikacyjne. Przystąpiło do nich 18 zespołów, które zostały podzielone „terytorialnie” po 6 drużyn na każdy z trzech turniejów.

W hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach zagrali: „Dys Team”, Gmina Niemce, KS Garbów, „Nasutowskie Orły” i Powiat Lubelski. Z kolei w hali widowiskowo-sportowej w Wojciechowie walczyli: Borzechów, „EL-Hand”, Gmina Konopnica, IPA KWP Lublin, KS „Strażak” Wojciechów i OSP Krężnica Jara. Zaś w gimnazjum w Jabłonnie rywalizowali: „Wysoczanka” Wysokie, „Black Team”, Gmina Głusk, OSP Bychawa, „Traktor Volley”, „Wyborowi” i „Wyjadacze”.

Do finału Mistrzostw, które odbędą się jutro w hali w Niemcach zakwalifikowały się następujące drużyny: IPA KWP Lublin, KS Garbów, KS Strażak Wojciechów, Powiat Lubelski, Traktor Volley i Wyjadacze. Niestety z powodu plagi kontuzji drużyna IPA KWP Lublin zrezygnowała z udziału w finałach turnieju, a w jej miejsce zagra drużyna gospodarzy finału, czyli Gminy Niemce.

Turniej finałowy Mistrzostw Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich rozpocznie się w niedzielę 22 marca w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach. Wstęp jest bezpłatny.

(fot, materiały nadesłane)
2015-03-21 13:03:35

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!