Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Seat wypadł z drogi i roztrzaskał się na drzewie. Kierowca trafił do szpitala

W poniedziałek po południu w miejscowości Wólka Polinowska pojazd osobowy uderzył w drzewo. By wydobyć kierowcę z uszkodzonego samochodu niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu. 47-latek trafił do szpitala, została od niego pobrana krew do badań.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 18.00 w miejscowości Wólka Polinowska w powiecie bialskim. Ze zgłoszenia, które wpłynęło na numer alarmowy wynikało, że kierowca seata, który uderzył w przydrożne drzewo, znajduje się pod wpływem alkoholu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– By wydostać mężczyznę z wnętrza uszkodzonego auta niezbędne było użycie przez strażaków specjalistycznego sprzętu. Za kierownicą osobówki siedział 47-latek. W wyniku zdarzenia kierowca doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Od mężczyzny została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie pozwoli określić stan w jakim znajdował się 47-latek w chwili zdarzenia – relacjonuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

– Jesienna aura wymaga od nas większej uwagi i koncentracji. Dostosujmy prędkość do warunków atmosferycznych i sytuacji na drodze. Pamiętajmy też by za kierownicę pojazdu wsiadać trzeźwym i wypoczętym – dodaje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

7 komentarzy

 1. Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

  Seat wypadł z drogi i roztrzaskał się na drzewie. Kierowca trafił do szpitala, ale wcześniej: nie dał rady zwiać bo samochód go unieruchomił.
  I to mi się podoba najbardziej, bo policjanci nie musieli go szukać po okolicznych krzakach, bagnach i oczeretach.

 2. Pan grabarz (dyplomowany)

  Kierowca trafił do szpitala… cała nadzieja w lekarzach. Może będą bezradni i trafi na cmentarz…
  Przecież grabarz to tez człowiek z czegoś musi żyć.

  • Nudny jesteś jak flaki z olejem. Myślisz, że to śmieszne co piszesz? Pewnie tylko dla ciebie.

   • Pan grabarz (dyplomowany)

    A gdzie ja ci dzwonie, napisałem, że masz się śmiać ?
    Demokratycznie możesz płakać. Twój wybór.

 3. Przeżył? Szkoda.

 4. Tym razem seat wycofany z wyścigu. Robi się coraz bezpieczniej!

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo