Wtorek, 23 czerwca 202623/06/2026
690 680 960
690 680 960

Ścinali drzewa, a drewno sprzedawali przez Internet. Złodzieje wpadli na gorącym uczynku (zdjęcia)

Bialscy policjanci zatrzymali trzech 23-latków, którzy wycięli i ukradli ponad 170 drzew. Następnie sprawcy oferowali drewno na jednym z portali ogłoszeniowych. Złodzieje wpadli po tym, jak na zalesioną działkę przyjechali właściciele.

16 komentarzy

  1. Monopol na rabunkową wycinkę ma tylko PiS i wchodzenie im w drogę oznacza poważne konsekwencje!

  2. Ocena: 0

    Tanio 170 drzew za 10 tysięcy

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia