690 680 960

Sceny jak z filmu. Policjant wskoczył na ciągnik i zatrzymał pijanego kierującego (zdjęcia)

Wczoraj policjanci z komisariatu w Trzeszczanach zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę kierującego ciągnikiem. 29-latek miał w organizmie blisko 3 promile, próbował uciec przed mundurowymi.

Do zdarzenia doszło w czwartek w miejscowości Białowody w powiecie hrubieszowskim. Policjanci zauważyli ciągnik rolniczy wyjeżdżający z bocznej drogi. Pojazd nie posiadał tablicy rejestracyjnej, więc mundurowi postanowili zatrzymać kierującego do kontroli.

Mężczyzna na widok radiowozu zatrzymał się, a następnie zaczął cofać. W celu uniknięcia kolizji z ciągnikiem funkcjonariusze byli zmuszeni do szybkiego cofania radiowozem. Następnie kierujący zaczął uciekać nie stosując się do sygnałów. Wówczas jeden z policjantów wskoczył na ciągnik, aby zmusić kierującego do zatrzymania.

Policjant wyłączył bieg, co spowodowało zatrzymanie pojazdu. Jak się okazało, 29-latek kierujący ciągnikiem miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Co więcej, posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2022 roku. Ciągnik zaś nie posiadał przeglądu technicznego oraz polisy OC.

Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Hrubieszów)

23 komentarze

 1. No bez jak. I tak wiózł tą kratę piwa?

 2. rolnik co nieznalazł żony

  Jak został zabezpieczony trunek ?? I gdzie jest jedna butelka ??

 3. A wystarczyło skręcić w pole…

 4. Wszystko, wszystkim,ale ,,krzynka” pod kolor.

 5. nie wiem jakie wy filmy oglądacie… 🙂

 6. Dzwonić moze ulaskawi???rolnik rokujacy !!!

 7. Najważniejsze, że nie stracił prawa głosu. Damy rade!

 8. A co odwodnić się chłopisko miało
  Takie upały to należy się ochłodzić perełką.Dzisiaj pójdzie z wnioskiem o dopłatę suszową,bo go suszy.Rolnikom koniecznie dać kasy bo perła drożeje.

 9. przynajmniej gosc cos pokazal ze jedzie URSUSEM a nie jakms smieciem cl… albo j.d…

 10. Perełka musi być duma lubelszczyzny 6 opróżnionych 1 zagineła 🙂

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas