Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Scena już powstaje. Zagrają Kombii, Bad Boys Blue, Feel, Łobuzy, Milano i Kasia Kowalska

Znane i lubiane gwiazdy zarówno polskiej, jak i zagranicznej muzyki zaprezentują swoje największe przeboje na Rynku Wielkim w Zamościu. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Na Rynku Wielkim w Zamościu trwa budowa dużej nowoczesnej sceny. To przygotowania do muzycznej imprezy w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki, która odbędzie się w niedzielę 4 sierpnia. Co tydzień, na specjalnie wybudowanej nowoczesnej scenie, w różnych miastach Polski prezentują się znane i lubiane gwiazdy zarówno polskiej, jak i zagranicznej muzyki. Zamojska impreza będzie siódmą, którą w tym sezonie organizuje TVP 2.

Wiadomo już, że asoje największe przeboje wykonają: Kombii, Bad Boys Blue, Margaret, Łobuzy, Liber@InoRos, Cliver, Łukasz Zagrobelny, Feel, Gromee @ Lukas Meijer, Kasia Kowalska, Milano czy też Fanatic. Koncert rozpocznie się o godz. 20.30 i będzie transmitowany na żywo na antenie telewizyjnej Dwójki. Powtórkę koncertu będzie można obejrzeć w piątek 9 sierpnia o godzinie 22:00.

W tym roku organizatorzy zaplanowali aż dziesięć koncertów w różnych miastach. Ubiegłoroczna impreza Telewizji Polskiej w Zamościu cieszyła się się ogromnym zainteresowaniem. Rynek Wielki zapełnił się publicznością po brzegi.

Scena już powstaje. Zagrają Kombii, Bad Boys Blue, Feel, Łobuzy, Milano i Kasia Kowalska

(fot. UM Zamość, TVP2)

7 komentarzy

  1. Po co to prostackie dicho….chyba dla okolicznych wiosek…?…

  2. No właśnie zapełnił się po brzegi. Za ciasno tam jest, może i ładnie ale nie da się ruszyc, jak muchy w smole hehhe. Byłem w tamtym roku. Lipa.

  3. sam se jedź na disco polo dziadu !!!!!!!!!!

  4. Olgierd Jedlina

    Kombi to Pan Sławek Łosowski. Kombii? Nie znam.

    • W ogóle dziwię się, że Sławek zgodził się tym disco-patałachom tak się nazwać. Ale ma więcej kultury niż ci żenujący kolesie. Totalnie marketingowy zabieg, bo spokojnie mogli ciągnąć np. jako Skawalker czy O.N.A! Kasa, kasa, kasa …

  5. większość Taboretów słucha discrolki , a to akurat fajne

  6. A ja się pytam co to jest/są asoje? Cytat” już, że asoje największe przeboje”