Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Sąsiedzka sprzeczka zakończona uderzeniem siekierą

Pomiędzy sąsiadami doszło do sprzeczki, podczas której jeden z mężczyzn sięgnął po siekierę i zadał sąsiadowi cios w głowę. Obaj mężczyźni byli nietrzeźwi, a postępowanie jednego z nich oceni wkrótce sąd.

W sobotę po południu w jednym z bloków mieszkalnych w Parczewie doszło do sprzeczki pomiędzy dwoma sąsiadami. W pewnym momencie obaj panowie zaczęli się bić, jeden zaś zaczął krwawić. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

Jak ustalili mundurowi, pomiędzy sąsiadami doszło do kłótni, która przerodziła się w agresywne zachowanie jednego z mężczyzn. Sięgnął on za siekierę i uderzył ostrą stroną w głowę 72-latka. Obrażenia spowodowane przez 63-latka na szczęście okazały się powierzchowne.

Policjanci w trakcie interwencji zabezpieczyli siekierę. Badanie alkomatem wykazało, że obaj mężczyźni byli nietrzeźwi. 63–latek miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie, a pokrzywdzony ponad 2.

63-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Mężczyzna usłyszy wkrótce zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Normalka . Wiejskie klimaty . Fiej fiejowi nie odpuści póki krew się nie poleje .

  2. swoje chłopy , książkowe zachowanie,

  3. Noto UKRY pokazały. Bandyta wyszedł z niego na starość. To co tkwilo w kimś przez całe życie wkoncu wyszło….dobrze ze go nie zarabal.