Nie zdążył zatrzymać się za gwałtownie hamującym volvo. Uderzył w tył auta i bariery (zdjęcia)

Kierowca auta osobowego miał gwałtownie zatrzymać się przed przejściem dla pieszych. Zaskoczyło to poruszającego się za nim kierowcę auta dostawczego. Starał się jeszcze uniknąć zderzenia, jednak mu się to nie udało.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 9 na al. Sikorskiego w Lublinie. W rejonie ul. Żołnierskiej zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, obaj kierowcy poruszali się w tym samym kierunku, w stronę al. Solidarności. Kierujący volvo mężczyzna zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, poruszający się za nim kierowca dostawczego mitsubishi nie zdołał wyhamować i wjechał w tył pojazdu. Następnie auto zjechało na pas zieleni i uderzyło w barierki.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

 1. A co tu ustalać? Napewno dostawczak miał 50km/h na liczniku 😂

 2. No rzeczywiście zaskoczenie, że ktokolwiek może zatrzymywać się przed PDP.

 3. Nauczy się utrzymywać odpowiednią odległość

 4. Brawo Ty …”zderzakowiec „….szlag mnie trafia jak widze w lusterku takiego jadącego mi na „bagażniku ” …wtedy muskam pedał hamulca żeby idiocie uzmyslowić że jedzie za blisko …zwykle działa ,ale nie na wszystkich ….reszta zwykle wczesniej czy pużniej ,kończy jak ten z powyższego zdarzenia …szybciej i blizej barany ….blacharze i policja czeka …

 5. Kierowca autobusu staną by przepuścić kobietę z wózkiem a kierowca Volvo by nie wpaść w tyl autobusu odbił w lewo przed dostawczaka i gwałtownie zachował a dostawczak by nie walnąć w Volvo odbił w lewo i tak uszkadzajac je

 6. Kobieta z wózkiem stała tam gdzie stoi dostawczak tak jak na zdjęciu za slubkiem

  • Czyli chiński samochodzik zderzakowiec a dostawczak wyprzedzał na PdP?

  • Kierowałem tym autobusem przede mną jechało to Volvo a przed nim laguna zaczęła zwalniać przed przejściem, kierowca Volvo bez zastanowienia zmienił pas na lewy i wskoczył przed ciężarówkę, poczym zobaczył kobietę z dzieckiem to zahamował niestety dla ciężarówki zabrakło miejsca.

 7. Czyli Volvo zawinilo bo wyjechało przed dostawczaka oj sami zobaczycie jak film z kamer w autobusie udostępnia

 8. Dokładnie w tym samym miejscu miałem kolizję. Kobieta wbiegła na przejście, samochód przede mną wyhamował, ja wyhamowałem, a po chwili miałem kolejny samochód w bagażniku. Ludzie. ja wiem że jest z górki, ale to nie powód by się tak rozpędzać…

  • Własnie dlatego żeby mi jakaś menda nie wjechała w tył samochodu jeżdżę przepisowo w mieście tzn wolniej niż zdecydowana większość i polecam wam ten sposób aby cywilizować trochę nasze drogi bo buractwa i leczenia kompleksów jest trochę za dużo.

 9. Ale te barierki to mogli posprzątać po tym wypadku.. jechałem chwilę po zdarzeniu i żadnego pachołka ani nic a barierka w pasie jezdni sobie wisiała

 10. Czyli wina Volvo.Ja też ostatnio zatrzymałem się przed PDP autobusem a idiota co jechał za mną BMW i MAZDA 626 wyskoczyli za mnie i wyprzedzili na przejściu.Dobrze że nie był to młody chłopak bo by pojechał na masce na Kleberga.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)