Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Sarna zaatakowała salon samochodowy w Lublinie

Normal
0
21

W Lublinie koziołek usiłował dostać się do środka salonu samochodowego. Potem wpadł pod koła samochodu.

Do tego nietypowego zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 17-tej w Lublinie. Pracownicy salonu samochodowego usłyszeli nagle silne odgłosy uderzeń w szybę, gdy zaniepokojeni odgłosami wyjrzeli zobaczyć co się dzieje, dostrzegli koziołka, który uderzał łbem w szklaną witrynę salonu.

Jak się okazało sarna dostała się na teren firmy przez bramę wjazdową, a następnie uszkodziła jedną z szyb i ukryła się w pobliskich zaroślach. Na miejsce została wezwana policja oraz straż miejska, gdyż istniało realne zagrożenie, że zwierzę może dokonać sporych zniszczeń, zwłaszcza że na placu przed salonem było zaparkowanych kilkadziesiąt w większości nowych samochodów.

W trakcie poszukiwań nieproszonego gościa, koziołek wyskoczył z zarośli i z powrotem przez główną bramę wybiegł na ulicę Mełgiewską. Tam niestety wskoczył wprost pod koła jadącego opla, po czym ranny schronił się pod jednym ze świerków.

Funkcjonariusze powiadomili o zdarzeniu Lubelskie Centrum Małych Zwierząt, które to zajmuje się opieką nad dzikimi zwierzętami w mieście. Niestety okazało się, że rany jakich sarna doznała w trakcie zderzenia z samochodem osobowym są tak rozległe że nie uda się jej uratować.

Komentarze wyłączone