Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Sarna utknęła na posesji, na pomoc ruszyli myśliwi

Wczoraj radzyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o sarnie biegającej po jednym z parkingów w Radzyniu Podlaskim. Na pomoc funkcjonariuszom ruszyli myśliwi.

W sobotę około godziny 7 radzyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o sarnie, która biegała niespokojnie po ogrodzonym parkingu przy ul. Chomiczewskiego i nie potrafiła wyjść na zewnątrz.

Funkcjonariusze zwrócili się o pomoc do myśliwych z Koła Łowieckiego 21 „Jeleń” w Radzyniu Podlaskim i wspólnymi siłami udało sie pomóc zwierzęciu.

Koziołek został złapany w siatkę służącą do odławiania zwierzyny, a następnie przewieziony w bezpieczne miejsce przy kompleksie leśnym.

2018-05-13 13:53:11
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

15 komentarzy

 1. na krótko było mu darowane….tylko patrzeć jak ci sami myśliwi go zabiją dla zabawy

  • Dla zabawy to Cię ojciec zrobił. Użyj tej jedynej komórki mózgowej zanim coś napiszesz. Nie masz pojęcia o roli i pracy myśliwych w środowisku. Skąd się biorą tacy idioci.

   • W niektórych przypadkach aborcja byłaby dobroczynna dla otoczenia.

   • myśliwy…sam sobie strzeliłeś w kolano tym komentarzem, jednak opinie o waszym zdrowiu psychicznym nie są wyssane z palca

   • To nie idioci. to synowie myśliwych. Mają tak po rodzicach.

   • Dlaczego nie wybijecie DZIKÓW roznoszących ASF ???? Boicie się , że sie od nich zarazicie?

  • Albo jak tak będzie dalej kozaczyć i pchać się do ludzi, skończy pod kołami jakiegoś kierownika.

 2. Zanim strzelisz, pomyśl. Myślenie nie boli. Myśliwi to psychole, dewianci, patologia. I możemy podyskutować. Bo nikt mi nie powie, że zabijający dla przyjemności to normalny osobnik.

  • Dla przyjemności:):) mylisz pojęcie myśliwego z psycholem lub kłusownikiem myśliwi dbają o liczebność osobników itp. ale Ty i tak nie będziesz miał pojęcia o co chodzi więc próżno tłumaczyć. To tak jak porównać lekarza do pijaczka w wiosce który Ci mówi że 7 zdrowasiek i leżenie na rozrzażonych ogniach pomoże na ból w lewym palcu u nogi.

 3. A gdzie są obrońcy zwierząt czemu nie pomogli

 4. Myśliwi sa potrzebni bo jak za dużo dziczyzny biegać zaczyna to robia się problemy na drogach ale ze część ma trochę nie równo pod kopułką to też prawda, otarłem się kiedyś o to środowisko i pewna część na szczęście mała okazywała niezdrowe podniecenie z okazji polowania .Osobiście bał bym się o zdrowie psychiczne tych osobników, ale i część myśliwych po za sezonem spędza czas z aparatem lub lornetką i ogląda zwierzynę podziwiając jej piękno a nie tylko strzela do niej .

 5. Cóż lada moment dymiaca dziura na boku spotka to zwierzę lub warszawska komora po której będzie godzinami konać gdzieś w krzakach.
  Piękny to widok gdy zwierzę patrzy szklanymi oczyma ze ściany ?

 6. dobra robota panowie, najłatwiej komentować w fotelu przed kompem

 7. Ciekawe czy trzeźwi przyjechali ci myśliwi, Mogła ich policja przy okazji sprawdzić 🙂 Dziwne że nie ostrzelali całej okolicy próbując złapać te sarenke