Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Samochód uderzył w drzewo, kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, jaki miał miejsce wieczorem w Kraśniku. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu pracują policjanci. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 16:50 na ul. Lubelskiej w Kraśniku. Na wysokości zakładu energetycznego samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna z PSP i OSP w Kraśniku, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący toyotą mężczyzna jechał od strony Lublina. Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn stracił nagle panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto uderzyło w przydrożne drzewo. Kierowca nie był w stanie samodzielnie wydostać się z rozbitego samochodu.

Strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu ewakuowali mężczyznę, następnie trafił on pod opiekę ratowników medycznych. Przetransportowano go do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Samochód uderzył w drzewo, kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

Samochód uderzył w drzewo, kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

(fot. Kraśnik112)

3 komentarze

  1. Z „niewyjasnionych przyczyn stracił panowania ” jak to enigmatycznie brzmi …a wszyscy wiemy ze te „niewyjasnione przyczyny ” to w 99,9 % przypadków najzwyklejsze niedostosowanie szybkosci do warunkow ,czyli najzwyklejsze piractwo drogowe …czyli mandacik się należy po „ustaleniu szczególowych okolicznosci i przyczyn zdarzenia „

  2. narowiste auto

  3. Na prostym odcinku stracił panowanie? Może zaslabniecie. Ciekawe w jakim wieku kierowca.

Z kraju