690 680 960

Samochód uderzył w bariery na ekspresówce. Na miejscu pracują służby ratunkowe (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w zdarzeniu, jakie miało miejsce na drodze ekspresowej pomiędzy Kurowem a Lublinem. Są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16:30 w miejscowości Sieprawice w gminie Jastków. Na drodze ekspresowej S12/17, na odcinku pomiędzy węzłami Jastków a Lublin Sławinek, samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne dzielące jezdnie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam wstępnie przekazano, jedna osoba została poszkodowana. Jest to kierowca auta.

Obecnie trwają działania służb ratunkowych. Policjanci będą zaś ustalać szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest lewy pas ruchu na jezdni w kierunku Lublina.

(fot. nadesłane)

6 komentarzy

  1. Skoro nawet kiedy nic nie jedzie z naprzeciwka ,są takie „talenty ” które potrafią rozwalić się w warunkach wrecz idealnych ,to co dopiero taki posiadacz prawa jazdy moze odstawić na zwykłej dwukierunkowej drodze ? czołówkę ,jak nic

  2. A ja szanuję panów z przewozowej karetki z triomed, za to że zatrzymali się i udzielili pomocy przed przyjazdem zwykłej R-ki.

  3. Terenówka wszystko jasne. Jakby jechał cienkocienko mógłby nie żyć.

  4. LU i wszystko jasne

    • LSW LUB LPA LLB LHR LKR stan alarmowy na drodze, trzeba uważać. A po przyjeździe auto elegancko zaparkowane na skos. Odpady nie segregowane i disco polo na full.

  5. A Lublin to co miasto? Jakie tam miasto jak co drugi lubelak ze wsi pochodzi, już nie wspomnę o stylu jazdy lubelskich kierowców. Lublin i Chełm niczym się nie różnią tak samo zdewastowane miasta pobudowane bez ładu i składu. Lublin metropolią? Śmiech na sali!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce