690 680 960

Sąd zajmie się nastolatkami wyciągającymi pieniądze z puszek WOŚP (wideo)

W piątek bialski portal bp24.pl poinformował o bulwersującej sprawie dotyczącej wyciągania pieniędzy z puszek WOŚP. Ustalaniem okoliczności zachowania nastolatków zajmują się policjanci. Wkrótce młodzi ludzie staną przed sądem.

O tej bulwersujące sprawie poinformował dzisiaj rano portal bp24.pl, który dotarł do nagrań zarejestrowanych podczas ostatniego finału WOŚP. Na nagraniach ze zbiórki pieniędzy widać młodych ludzi wyciągających pieniądze z puszek przeznaczonych na datki.

„Wolontariusze” m.in. za pomocą nożyczek wyciągnęli banknot z jednej z puszek, widać to na opublikowanym przez portal nagraniu. Co więcej, „wypadające” monety, podczas potrząsania puszką, miały być zbierane do kieszeni przez kolejnego z młodych ludzi.

Do tych zajść miało dojść na terenie powiatu bialskiego, w Piszczacu i Chotyłowie. Po tym jak nagranie trafiło do sieci, otrzymali je dziennikarze bialskiego portalu informacyjnego od razu powiadomili o wszystkim sztab WOŚP oraz policję. Policjanci niezwłocznie zajęli się sprawą i dotarli do kolejnego nagrania oraz do autorów nagrań, a także widocznych na filmach nastolatków.

Jak informują dziennikarze bp24.pl, nastolatkowie tłumaczyli swoje zachowanie zabawą twierdząc, że wyjęte pieniądze wrzucali ponownie do puszki. Młodzi ludzie wkrótce będą się tłumaczyć ze swojego zachowania przed sądem, gdzie trafią zebrane przez policjantów materiały.

(fot. wideo bp24.pl)

20 komentarzy

  1. a co wy myśleliście ,niezła dniówka im wychodzi.

  2. Jakie dać spokój? Co następne? Okradną staruszkę? Też wtedy im dać spokój? A potem kogoś pobiją… też dać im spokój?
    To, że ktoś inny nie ponosi odpowiedzialności za czyny nie znaczy, że oni też nie powinni.

  3. Przeciez takie cos nie trwa od dzis i nie sa to pojedyncze przypadki, juz kilkanascie lat temu dzieciaki zbieraly tak kieszonkowe. Nie oszukujmy sie, wiekszosc patoli tylko po to zostaje wolontariuszami, a to ze przy tym nie maja mozgu nakrecajac filmiki i puszczajac w internet to juz inna sprawa.

  4. Bardziej bym to podciągnął chęć popisania się jaki to ze mnie „kozak” i jaki to jestem „fajny” bo zrobię coś głupiego niż chęć kradzieży. To takie powiedział bym normalne zachowanie w tym wieku. Czlowiek jest wtedy najmądrzejszy a robi głupoty żeby zaistnieć w grupie, natrzeć uszu na pamiątkę żeby więcej tak nie robili i tyle .

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.15%
  • GBP 5.0417zł -0.18%
  • EUR 4.3233zł -0.24%
  • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas