690 680 960

Ponownie zamkną ul. Janowską w rejonie wiaduktu kolejowego

Kierowców czeka kolejne zamknięcie dla ruchu ul. Janowskiej w rejonie wiaduktu kolejowego. Nastąpi to w najbliższy wtorek 11 lutego.

Jak informuje wykonawca robót, w najbliższy wtorek 11 lutego od godziny 8:00 zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu na ul. Janowskiej w rejonie wiaduktu kolejowego.

Jezdnia i chodnik pod wiaduktem zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu. Objazdy będą poprowadzone ulicami Diamentową, Romera, Nałkowskich i Żeglarską. Ten etap prac potrwa do dnia 15 lutego 2020 r. do godz. 15:00.

W związku z planowanym zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Janowskiej w rejonie wiaduktu kolejowego, Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie, od 11 lutego (od początku kursowania komunikacji miejskiej) do 15 lutego (do godz. 15.00), wprowadza następujące objazdy dla pojazdów komunikacji miejskiej:

linia nr 8
w obu kierunkach: … – Krężnicka – Żeglarska – Nałkowskich – Romera –
Diamentowa – Krochmalna – Nadbystrzycka – …

Dodatkowo w celu obsługi komunikacyjnej mieszkańców ul. Janowskiej w w/w
dniach uruchomiona zostaje tymczasowa linia zastępcza nr 708 kursująca
po trasie: Janowska – stacja pomp – Janowska – Żeglarska – Nałkowskich –
Romera (pętla końcowa linii nr 6)

W czasie trwania objazdów nie będą obsługiwane przystanki Koło NŻ 01 i 02 oraz Wąwozowa NŻ 01 i 02. Wykonawca robót zastrzegł sobie możliwość wcześniejszego zakończenia prac. W takim przypadku linia nr 8 powróci na swoją trasę podstawową, a linia nr 708 zakończy kursowanie.

(fot. lublin112.pl)

20 komentarzy

 1. A kiedy remondt Janowskiej od ronda do dawnej pętli ósemki , bo kicha na maksa tamtędy jeżdzić?

  • Gdzie na Janowskiej jest rondo jeżeli można zapytać ?

   • Od ronda z Krochmalną gdzie Janowska ma swój początek. Poniał?

    • Janowska zaczyna sie dopiero za wiaduktem od wiaduktu do ronda jest nadbysztrzycka ponial???

     • to niech robio od ronda do wiaduktu i od wiaduktu do pentli . Temu kto przerwał nazwę ulicy od , do wiaduktu na prezydenta …. głupoty.

     • NIe ucz ojca dzieci robić, nikt nie przerwał nazwy ulicy, ulica zaczyna się od wiaduktu, poniał?

 2. Ten remont będzie trwał jeszcze ze 20 lat w tym tempie. Tj i zatoczki autobusowe robią 4-ty tydzień na Kraśnickiej. Śmiech. Zacofany ten kraj jest na potęgę.

  • Anioł Cieć Dyżurny

   Pracownicy z wynagrodzeniem godzinowym zawsze będą „dbali” o pracę, tzn. będą ja wykonywali jak najdłużej się da.

   Pamiętam jak przed wielu laty na ul. Nałęczowskiej kładziono chodnik na ok. kilometrowym odcinku od dawnej piekarni do „zimnych dołów”… Chodnik o szerokości 6 płytek robiony był od marca do listopada… codziennie ok. godz. 8, Żukiem przyjeżdżała tam 6 osobowa brygada z czego zwykle pracowało 2 osoby, a reszta przyglądała się tym dwóm pracującym oparta o łopaty paląc papierosy.
   Mijając ich tak se myślałem (co każdemu sie może przydarzyć) że w tym okresie, ten chodnik, na tym odcinku to ja zrobiłbym sam, solo, w pojedynkę i z pewnością za mniejsze pieniądze.

  • Wczoraj przekopali tą wysepkę ze światłami, nie wiadomo po co, bo przecież mieli tylko zatoczki robić 🙂

 3. który to już raz i ile to już lat tam ciagle coś

 4. Ktoś przy tym remoncie ma fajną zabawę. ” Otwierut”. ” Zamykut”. Albo z lewa, albo z prawa. Jak mu się ta zabawa nie znudzi to wielu kierowców nie dożyje końca tego remontu wiaduktów na Diamentowej i Janowskiej.

 5. Pomyśleć, że w Chinach specjalistyczny szpital w 9 dni postawili…

  • Jakbyś miał świadomość, że jak nie wyrobisz się w terminie to cię rozstrzelają dla przykładu za opieszałość na Placu Niebiańskiej Szczęśliwości w ich Stolicy, to też byś się śpieszył.

   • @Chichot Losu
    I teraz nie wiem, czy pochylasz się nad niewdzięcznym losem chińskiego Boba-Budowniczego, czy też formułujesz receptę na zdyscyplinowanie PKP-PLK, której zdecydowanie by się to przydało 😆

    • Poczytaj sobie najpierw filozofie od wszystkiego wg jakiej technologii był wybudowany ten szpital a dopiero potem wypowiadaj swoje demagogie.

 6. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Jak widać i słychać nie mamy my szczęścia do wiaduktów w Mieście Inspiracji (dawniej: Lublin).
  Pamiętacie wiadukt na ul. Kunickiego ? Remont miał trwać pół roku, a skończono go po blisko 4 latach.

 7. Zamykają kiedy chcą i tak już 3lata i dalej nie zrobione kto tam pracuję przecież to jest nie opłacalne tyle lat robić jeden most ile mostów już powstało od podstaw a cib nie mogą wyremontować jednego mostu a ulica zniszczona jak po wojnie gdzie wcześniejsza informacja o zamknięciu ulicy Janowskiej

  • To już nie dziwi nikogo, nawet śmiać z tego już się nikomu nie chce, takie to żenujące. Wracamy do epoki PRL, ale nie tylko jeśli chodzi o te mosty, bo i też jeśli chodzi o władzę wraca totalitaryzm.

 8. Zamykają kiedy chcą i tak już 3lata i dalej nie zrobione kto tam pracuję przecież to jest nie opłacalne tyle lat robić jeden most ile mostów już powstało od podstaw a cib nie mogą wyremontować jednego mostu a ulica zniszczona jak po wojnie

 9. pewnie bedą montować wiadukty po konserwacji.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli