Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Rzucił jajkami w Zenka Martyniuka. Dostał karę finansową, ma też zakaz wstępu na imprezy

Włodawscy policjanci w miniony weekend zatrzymali mężczyznę, który podczas koncertu Zenka Martyniuka obrzucił go jajkami. 57-latek został ukarany karą grzywny, a także ma zakaz wstępu na imprezy masowe.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, podczas Dni Włodawy. Organizatorzy, czyli Miasto Włodawa i Włodawski Dom Kultury przygotowali bogaty program wydarzenia, aby każdy z mieszkańców mógł się dobrze bawić. Pierwszego dnia na ustawionej na Rynku koło Czworoboku scenie zaprezentowali się podopieczni MDK i lokalne zespoły. Gwiazdą wieczoru, która ściągnęła tłumy, był jednak Zenek Martyniuk czyli discopolowy zespół Akcent.

W trakcie koncertu doszło jednak do incydentu. W pewnym momencie z publiczności w stronę wokalisty poleciały jajka. Natychmiast zareagowali pracownicy ochrony, którzy ruszyli w kierunku rzucającego na scenę jajami mężczyzny. Zespół przerwał zaś swój występ.

Jak się okazało jajkami w kierunku Zenka Martyniuka rzucił 57-latek. Mężczyzna został zatrzymany. Jak informują mundurowi poddał się karze 500 zł grzywny i ma zakaz wstępu na imprezy masowe na 2 lata. Mieszkaniec Włodawy tłumaczył, że nie podobała mu się muzyka, stąd jego zachowanie. Niebawem sprawa wraz z wnioskiem o ukaranie zostanie przekazana do Sądu Rejonowego we Włodawie.

– Koncertów w ciągu 30-paroletniej kariery mieliśmy bardzo dużo, ale pierwszy raz mi się zdarzyło, właśnie tutaj we Włodawie, że ktoś rzucił jajkami do nas na scenę. Jeszcze nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim czymś, a zagrałem chyba kilkanaście tysięcy koncertów – mówił Zenek Martyniuk.

Rzucił jajkami w Zenka Martyniuka. Dostał karę finansową, ma też zakaz wstępu na imprezy

(fot. pixabay.com)

69 komentarzy

 1. No i przez takich bałwanów jak ten głupek podstarzały pijaczek lump we Włodawie to wczoraj nie mogłem się normalnie pomodlić na koncercie chwały po odpięcie w Krasnobrodzie ,bo przyjechali gliniarze niemal pod scenę i siedziedzieli w oznakowanym samochodzie i wypatrywali bandytów,na mnie też patrzyli

 2. Po odpuście koncert chwały a najgorsze dla mnie było to , że ja byłem jednym z tych ludzi na koncercie chwały , że bez policji poradził bym sobie np z takim amatorem rzucania jajkami

 3. I zamiast się normalnie modlić i słuchać koncertu to musiałem oglądać radiowóz i klęczeć przed radiowozem,a wszystko przez jakiegoś psychika we Włodawie

 4. Jak by było jakieś prawo to by ten Jancarz z Włodawy dostał z 5 tysięcy grzyywny

 5. Jajcarzowi z Włodawy za kare powinno się dać do zjedzenia dziesięć 5 mocno zasmierdzanych jajek kurzych i to by była prawdziwa kara i udana resocjalizacja bałwana

 6. No to jak baran nie lubi tej muzyki – a ja tez jej nie znosze – to niech nie lazi na koncerty disco polo. I powininen zaplacic z 10 razy wiecej, to moze wtedy by cos do niego dotarlo, a tak to typ jest dumny z siebie, ze internety o nim pisza i ze zenek go zapamieta.

  • a ciebie powinni zamknac w metalowej skrzyni i puszczac porzadna prawdziwa muzyke…

  • Może mu grali pod oknem i chłop nie wytrzymał, wziął co miał pod ręką.

 7. Bo gościu miał jaja 😛

 8. Chyba większą kara dla niego by było obowiązek przez rok na wszystkie koncerty się zjawic

  • Dla mnie najgorsza kara by było siedziec w zamnknietym pomieszczeniu i słucvhc disco polo ha ha

 9. No to jak nie lubisz to mu pipo trzeba było jeszcze pomóc

 10. sam jestes baran ,a własciwie zaszczepiona biedna owieczka..

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo