Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rutynowa kontrola i wpadka złodzieja samochodów

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowie za kradzież lexusa na terenie Lublina. 21-latek wpadł w ręce policjantów podczas rutynowej kontroli drogowej.

W czerwcu tego roku w Lublinie na terenie Czubów doszło do kradzieży lexusa. Właściciel auta oszacował wartość utraconego pojazdu na ponad 160 tys. złotych. Mundurowi ustalili, że za kradzieżą samochodu stoi 21-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego.

Policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania sprawcy, który zaczął się ukrywać. Cały czas prowadzone były czynności operacyjne. Efektem działań policjantów było zatrzymanie mężczyzny.

21-latek wpadł w ręce policjantów podczas rutynowej kontroli drogowej pod Warszawą. Mężczyzna został przewieziony do Lublina. Usłyszał zarzuty kradzież z włamaniem. Dzisiaj na wniosek śledczych jest doprowadzany do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Sprawcy może grozić do 10 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

21 komentarzy

 1. A Lexusa nie ma jak 80 milionów wydanych przez Sasina na wybory które się nie odbyły 😉

  • Ale co to ma do tej kradzieży?

  • a gdzie 100 milionów złotych wydane przez Bronka na referendum w 2015 jak przegrywał z Dudą
   Okręt i kępa wodorostów jak mówił jego doradca Nałęcz

   • o to to ! w punkt! i 6% frekwencja ! skandal…. no i sondaże tvp i tvn że ma 70% ! hehe ….no i zabrał sobie na pamiątkę i pocieszenie: żyrandol, czajnik i obraz !

 2. Kajdanki zakłada się na ręce trzymane z tyłu.

 3. Nie nawidze złodziei

  Człowiek haruje, żyły sobie wypluwa często aby sobie kupić wymarzoną rzecz, a taki pi*%#|$£lec przyjdzie i w 3 min. mu zabierze. Jak ja nie nawidzę złodziejskiego sci*!?wa. Każdemu powinni jak za Hammurabiego – na centralnym placu, ku uciesze gawiedzi dłoń obcinać.

 4. Jaki złodziej. To skoczek co najwyzej. Ale musi powiedziec ze ukradl sam bo by go wspolnicy zabili

 5. To wpadł rutynowo czy dzięki działaniom operacyjnym ??? Zdecydujcie się !!!

  • Prowadzone były działania operacyjne, ale wpadł podczas rutynowej kontroli.
   Co jest niejasne?

   • Nie tłumaczcie tłumokom,szkoda liter klepać

   • „Co jest niejasne?” Szanowna redakcja też jakaś wczorajsza…? Nie można zwyczajnie dodać że działania operacyjne dotyczą kradzieży auta? A złodziej wpadł podczas rutynowej kontroli? Nie tylko piszecie to dla siebie, ale i dla innych użytkowników bez względu na wykształcenie…

 6. ma spuszczoną głowę, chyba się trochę wstydzi???

 7. Mojemu koledze niechby próbował ukraść….. odjexbali by mu leb ….. siekieraa…jeszcze nie popadł na takich to.kradnie ..

 8. Czegoś to nie rozumiem 10 lat za kradzież samochodu grozi,a znam człowieka który zabił kobietę i tylko 5 lat dostał gdzie tu uczciwość?