Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ruszyła sprzedaż biletów na POP Arena – 80`s Festival na Arenie Lublin

Najtańszy bilet kosztuje 49 złotych, za najdroższy, przed samą sceną i z cateringiem, zapłacić trzeba 449 złotych. Organizatorzy spodziewają się, że impreza przyciągnie około 10 tys. osób.

W poniedziałek w południe rozpoczęła się sprzedaż biletów na największe tegoroczne wydarzenie muzyczne w Lublinie, czyli POP Arena – 80`s Festival. Chodzi o koncert w ramach Europejskiego Festiwalu Smaku, którego tegoroczna edycja dedykowana jest 450 rocznicy podpisania Unii Lubelskiej. W sobotę 7 września 2019 r. na lubelskim stadionie pojawią się największe gwiazdy tej dekady: Thomas Anders & Modern Talking Band, Sandra, Fancy, C.C.Catch, Savage i Joy.

Na Arenie Lublin będzie można usłyszeć wszystkie hity tych artystów, które królowały na szczytach list przebojów a wiele z nich jest szlagierami do dziś. Co ważne, będzie to największy koncert z udziałem gwiazd lat 80-tych w tym roku w Polsce. To muzyczne wydarzenie, które skalą i rozmachem organizacyjnym będzie jeszcze większe niż koncerty odbywające się na lubelskim stadionie w poprzednich latach.

Jak wyjaśniał Jacek Czarecki prezes lubelskiego MOSiR-u, organizatorzy spodziewają się około 10 tys. osób. Miejsca dla publiczności będą siedzące, zwiększona zostanie także strefa VIP. Sam koncert ma obfitować w różnego rodzaju efekty pirotechniczne, w tym dym i ogień, nie zabraknie też tancerzy. Całość ma potrwać około czterech godzin, jednak z uwagi na artystów, z pewnością będą bisy, co może wydłużyć czas imprezy.

Organizatorzy przygotowali kilkanaście tysięcy miejsc, które różnią się również ceną. Najtańsze, w cenie 49 złotych, znajdują się na trybunach po prawej i lewej stronie sceny. Bilety w cenie 79 złotych również dotyczą miejsc na trybunach stadionu, jednak już z lepszą widocznością, gdyż na narożnikach. Miejsca na tylnej części płyty stadionu dostępne są w cenie 89 złotych, z kolei w czterech sektorach na trybunach naprzeciw sceny kosztują 119 złotych.

Im lepsze miejsce, tym wyższy koszt biletu. Za te, pośrodku płyty stadionu, trzeba zapłacić 129 złotych, zaś przed sceną oraz na trybunach na linii sceny już 199 złotych. Najdroższe są bilety VIP. Wstęp do specjalnie wyznaczonej strefy na trybunach kosztuje 349 złotych zaś przed samą sceną 449 złotych. Tutaj w cenie zapewniony jest catering.

Ruszyła sprzedaż biletów na POP Arena – 80`s Festival na Arenie Lublin

(fot. lublin112)

10 komentarzy

 1. Wyjazd z parkingu: 0,5÷2 godziny.
  Dojście do przystanku: 5 minut.
  Oczekiwanie na przyjazd autobusu: kilka-kilkanaście minut.

  • „wsiądnięcie” do autobusu = stratowanie +/- „niewsiądnięcie” wcale x okradzenie tudzież pobicie…

 2. no to idź marudo już na ten przystanek i jedź gdzie masz jechać… aha i nie wracaj

 3. Prima aprilis kto by poszedł na taką chałę za 500, Zenek to i 1000 warty!

 4. Za 1 zł bym też nie poszedł

  • Ja też nie pójdę bo nie podoba mi się to ale inni będą chętni pójść i to jest wystarczające aby to zorganizować.

   • ale toż to największe gwiazdy „ostatniej dekady”… jeśli redakcja wiec co to jest „dekada” i w której te gwiazdy były gwiazdami…

  • a kto by cie tam chciał?

 5. przypomnijmy ze ci artysci mają teraz po 60 lat. geriatria w pełni i nie te głosy

Z kraju

Polityka i społeczeństwo