Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ruszyła rekrutacja do MediaLab Lublin Battle

Zostań uczestnikiem MediaLab Lublin Battle i skorzystaj z nowoczesnych narzędzi; drona, drukarki 3d czy kamery GoPro. Rusza właśnie rekrutacja.

MediaLab Lublin Battle to jedyny taki projekt, w którym lubelscy programiści, artyści, ludzie internetu, badacze i socjolodzy będą mieli okazję rywalizować ze sobą tworząc MediaLabowe przedsięwzięcia. Wszyscy chętni, którzy w dniach 14-30 listopada wypełnią formularz i zgłoszą chęć udziału w projekcie będą mogli zrealizować wspólnie z innymi członkami zespołu swój unikalny medialabowy projekt.

Warsztaty Kultury w Lublinie poszukują 30 osób, które zostaną podzielone na 6 multidyscyplinarnych zespołów. Na uczestników projektu czeka 8 warsztatów. W trakcie każdego z nich zespoły będą przez 4 godziny brać udział w szkoleniach, a przez 4 następne realizować własny autorski projekt lub eksperyment medialabowy dotyczący Lublina.

Podczas pracy uczestnicy będą mieli do dyspozycji: drony, drukarki 3d, kamery Kinect, kontrolery Arduino, kamery GoPro, laptopy, tablety oraz wsparcie najlepszych w Polsce ekspertów w dziedzinach medialabów, internetu, grywalizacji, design thinking, social media, big data, nowych mediów i technologii.

Wszystkie drużyny w trakcie pracy będą oceniane. Zespół, który na koniec będzie posiadać największą liczbę punktów wygra cenne nagrody. W skład oceny wejdą: frekwencja, opinie trenerów, opinie pozostałych zespołów, głosy internautów, trudność i waga poruszonego w projekcie problemu oraz dodatkowe aktywności, które wyróżnią grupę.

Kto może wziąć udział w projekcie?

Jeżeli jesteś programistą, grafikiem, muzykiem, artystą, socjologiem, elektrykiem, menedżerem, osobą interesującą się drukiem 3D czy też jakiejkolwiek innej maści “GEEK-iem” nastawionym totalnie na eksperymentowanie z technologią, nowymi mediami to projekt właśnie dla Ciebie.

Gdzie: Lublin
Kiedy: soboty w styczniu, lutym i marcu 2015 roku.
Finał: kwiecień 2015 r.

Formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie projektu www.medialab.warsztatykultury.pl

MediaLab Lublin Battle jest częścią projektu „Inwestycja w kulturę. Działania systemowe na rzecz edukacji kulturalnej”

2014-11-19 17:15:35
(fot. WK)

Komentarze wyłączone