690 680 960

Rusza Ogólnopolski Konkurs Filmowy „Lubelskie. Smakuj życie!”. Celem jest promocja regionu

Konkurs na najlepszy film promujący nasz region i zachęcający do jego odwiedzenia ogłosił lubelski Urząd Marszałkowski. Do jego nakręcenia można użyć kamery, aparatu lub telefonu komórkowego.

Województwo Lubelskie, a dokładnie Departament Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego, ogłosił konkurs na stworzenie najlepszego filmu promującego nasz region. Ma on zachęcać turystów do odwiedzenia Lubelszczyzny, która jak podkreśla Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, choć jest odwiedzana przez coraz większą liczbę turystów, to jednocześnie wciąż pozostaje nieodkryta.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 września, konkursowe filmy nie mogą być dłuższe niż 3 minuty. Dodatkowo powinny opowiadać unikalną historię, łatwą do zapamiętania oraz autentyczną, która dostarczy informacji o atrakcjach turystycznych województwa. Mają też inspirować do odwiedzenia regionu, do jego poznania poprzez aktywną turystykę, czyli np. rowerową, kajakową czy też konną.

Dla autorów najlepszych filmów przewidziano nagrody w postaci kart zakupowych o wartości od 500 zł do 2000 zł. Nagrodzone i wyróżnione filmy będą prezentowane na stronie internetowej oraz na profilach społecznościowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

(fot. UMWL)

5 komentarzy

  1. Ciekawe czy bez drona mamy szanse… o.O

  2. Cwany urząd… normalnie za taką jedną reklamę musieliby wydać od kilku do kilkunastu tysięcy złotych u profesjonalistów, a tutaj ogłaszają konkurs, który pozwoli im nieodpłatnie wykorzystywać wszystkie zgłoszone filmy, a nagrodzą sobie garstkę…

  3. Podpis elektroniczny

    Może Zalewa wystartuje ze swoim filmikiem.

Kursy walut

  • USD 3.975zł -0.05%
  • GBP 5.0198zł 0.11%
  • EUR 4.3542zł -0%
  • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas