Rozpędzony ford zderzył się z hyundaiem i staranował wiatę przystankową. Cztery osoby w szpitalu (zdjęcia)

Groźny wypadek na drodze powiatowej w Zemborzycach koło Lublina. Po zderzeniu dwóch aut, jedno z nich wbiło się w wiatę przystankową. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w niedzielę przed godziną 17 w miejscowości Zemborzyce Dolne w gminie Konopnica. Na drodze powiatowej łączącej drogę krajową nr 19 z ul. Krężnicką, czyli tzw. Tatarówce, zderzyły się dwa samochody osobowe: hyundai i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że oba auta poruszały się od strony Zalewu Zemborzyckiego. Kierujący hyundaiem mężczyzna podjął manewr skrętu w lewo, w stronę Zemborzyc Wojciechowskich. W tym czasie był jednak wyprzedzany przez forda. W wyniku zderzenia wytrącony z toru jazdy ford wypadł z drogi, po czym staranował wiatę przystankową. Na szczęście nikogo w niej nie było.

W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby podróżujące fordem. Przetransportowano je do szpitali. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

22 komentarze

  1. jedynym plusem tego zderzenia jest to ze wymienią ten paskudny przystanek

  2. Brak przewidywania sytuacji obu kierowców

  3. We wrześniu minister czarnek planował otworzyć w tej budzie punkt szczepień dzieci i młodzieży szkolnej.Błyskawiczna odpowiedź społeczności Zembrzyckiej pokrzyżowała plany pana ministra.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew