690 680 960

Rozpędzone audi uderzyło w kilka drzew. Dwóch młodych mężczyzn zostało rannych (zdjęcia)

Groźny wypadek miał miejsce minionej nocy w gminie Niemce koło Lublina. Dwaj młodzi mężczyźni podróżujący audi odnieśli liczne obrażenia ciała. Samochód został kompletnie rozbity.

Do wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w miejscowości Rudka Kozłowiecka w gminie Niemce. Około godziny 1:30 na lokalnej drodze samochód osobowy uderzył w drzewa. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna jechał od strony Dysa. Wjeżdżając na skrzyżowanie z drogą wojewódzką numer 828 Niemce – Garbów stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto wypadło z drogi i uderzając w kilka drzew, a następnie zatrzymało się w zaroślach w rowie.

Samochodem podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Obaj z licznymi obrażeniami ciała, w tym jeden nieprzytomny, zostali przetransportowani do szpitala. Policjanci sprawdzają teraz, który z mężczyzn kierował pojazdem oraz czy był trzeźwy. Ustalane są również szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112.pl)

15 komentarzy

  1. Zamiast pisać komentarze które w ogóle nie są na miejscu pomyślcie nad sobą przede wszystkim ciekawe gdyby coś takiego wam wszystkim sie przytrafilo gdyby to byl ktoś z waszych bliskich lub wy sami czy wtedy byloby Wam wszystkim do śmiechu i mielibyscie czelność do wypisywania bzdur…. Znieczulica ludzka nie zna granic… W dzisiejszych czasach ludzie nie zachowujcie się jak hieny!!
    Oni mają całe życie przed sobą niech ich los się dobrze skończy ….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej