690 680 960

Skopał samochód i zaatakował jego właściciela. Agresora obezwładnili gazem strażnicy miejscy

Najpierw zaczął kopać samochód, później uderzył w twarz jego właściciela. Na widok strażników miejskich usiłował uciekać. Ponieważ nie stosował się do poleceń, strażnicy użyli gazu.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Zamościu. Około godziny 2 do strażników miejskich zgłosił się mieszkaniec miasta, który na jednej z ulic został zaatakowany. Do jego auta podszedł nieznany mu mężczyzna, który najpierw zaczął kopać w karoserię auta, kiedy zaś właściciel pojazdu zareagował, został uderzony w twarz.

Strażnicy miejscy wraz z poszkodowanym ruszyli na penetrację okolicy. Na skrzyżowaniu ulic Kolegiackiej i Grodzkiej dostrzegli agresora, ten jednak na ich widok rzucił się do ucieczki. Strażnicy ruszyli za nim w pościg, mężczyzna wbiegł na jedno z podwórek. Tam okazało się, że ma przy sobie nóż.

Mężczyzna nie stosował się do wydawanych mu poleceń, strażnicy zastosowali wobec niego środki przymusu bezpośredniego. Przy użyciu gazu obezwładnili agresora, po czym przekazali go wezwanym na miejsce policjantom. Mężczyzna został zatrzymany, obecnie funkcjonariusze zamojskiej komendy prowadzą w tej sprawie czynności wyjaśniające.

(fot. Policja Zamość)

10 komentarzy

 1. A od kiedy wprowadzono obowiązek stosowania się do poleceń straży miejsckiej? Uzycie gazu przez tych przebierańców jest zgodne z prawem?

 2. penetracja okolicy….omg

 3. Ale Ania to gej.

  • Ty to na pewno. Twój prowokacyjny nick mówi sam za siebie. Taki z ciebie ksiądz jak ze mnie zakonnica.

 4. wyborca A. Dudy

  Pewnie przeżywał klęskę R. Trzaskowskiego.

 5. Dajcie więcej danych. Ile miał lat itp.

 6. Uuu – pogięty błotnik w Golfie IV – szkoda całkowita jak nic 😉

  Co do gazu też słabo, no chyba, że musieli się bronić.
  Żeby z tego wszystkiego nie wyszło, że to synalek jakiegoś lokalnego kacyka, co interweniującym wkoło pióra jeszcze narobi.

 7. klęska ? raczej słabo Dudzie poszło na tyle wycia w TVP to raczej wynik nie porywa i krótka kampania konkurenta to mega sukces nie tym razem to następnym tym razem Polacy patrzą na ręce i wysuwają wnioski przestają wierzyć w wiadomośći z TVPis , normalna komuna jak za Stalina

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas