Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rozciągnęli „sektorówkę”, aby zasłonić osoby odpalające materiały pirotechniczne

Policjanci z Łęcznej zatrzymali trzech mężczyzny, którzy wkrótce staną przed sądem. Odpowiedzą oni za rozciągnięcie „sektorówki”, która zasłoniła osoby odpalające materiały pirotechniczne podczas meczu.

W miniony wtorek, podczas drugiej połowy meczu piłki nożnej w Łęcznej, trzej mężczyźni na jednej z trybun rozciągnęli „sektorówkę”, czyli dużą flagę wykorzystywaną podczas oprawy meczu. W ten sposób zasłonili tych, którzy odpalili materiały pirotechniczne.

Łęczyńscy mundurowi zatrzymali w tej sprawie 25, 29 i 46-latka trzymających „sektorówkę” tak, aby uniemożliwić identyfikację sprawców.

Mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Dzisiaj zostaną doprowadzeni w trybie przyspieszonym przed oblicze sądu.

(fot. Policja Łęczna)

10 komentarzy

 1. 25lat albo praca w łagrze 🙂

 2. We wtorek a nie w środę

 3. odpalili race, żeby było widać – i zasłonili, żeby nie było tego widać. ale mafia…

 4. Niech udowodnią, że to była celowe działanie haha

 5. Tak we 3 rozciagnęli sami cała sektorowke. Brawo Łęczyńska policja kolejna brawurowo akcja w ich wykonaniu dzięki nim na meczach teraz będzie bezpieczniej. A na tym zdjęciu tak to widać, że trzymają sektorowke… Normalnie powinni po 15 lat dostać bandyci. Zajmijcie się ku##a w końcu czymś pożytecznym bo z prawdziwego święta zrobiliście sobie własne święto policji.

 6. Oni rozwinęli a tamci wykorzystali sytuację i odpalili race, kapito?

 7. Nie rozumiem po co te race, aż takie konieczne?. Nie można przyjść jak człowiek i obejrzeć normalnie mecz??

 8. Jestem ciekawy czy Łęczyńska policja po tym jak okazało się jakiś czas temu, że ich koledzy z komendy pobili kilka osób z Łęcznej postawili im zarzuty za napaść na funkcjonariuszy czy wtedy też pod domem tych policjantów zrobiono taki szpaner i tak ich traktowano. Pewnie tamtych policjantów przeniesiono i robią co robili gdzie indziej. Wstyd i hańba.

 9. MinisterBieńkowska

  Nie udowodnią im tego. Sprawa do wygrania.
  …a prezes NIK nadal na stołku!

 10. Gestapo, a nie policja.