Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana 76-latka wjechała toyotą do lasu. „Zatrzymało” ją drzewo (zdjęcia)

W miniony piątek w Kosobudach nietrzeźwa kierująca toyotą zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. 76-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w miniony piątek w Kosobudach w gminie Zwierzyniec w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca toyotą 76-letnia mieszkanka Zamościa na łuku drogi powiatowej straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na pobocze. Następnie przejechała przez wjazd na posesję, uderzyła w znak drogowy i wjechała do lasu, gdzie uderzyła w drzewo. Kobieta była zakleszczona we wraku pojazdu. Strażacy wydostali ją z rozbitego auta, a następnie przekazali ratownikom medycznym.

76-latka została przewieziona do szpitala. Jak się okazało seniorka w czasie wypadku była nietrzeźwa. Badanie wykazał w jej organizmie prawie promil alkoholu. Policjanci zatrzymali jej uprawnienia do kierowania pojazdami i dowód rejestracyjny toyoty z uwagi na powstałe w pojeździe uszkodzenia. Wkrótce 76-latka stanie przed sądem.

(fot. Policja Zamość)

19 komentarzy

  1. Widzisz kaczyński jak wali w szyje twoja rówieśniczka? Pewnie nie ma dzieci…

  2. Janko nie muzykant

    Stara baba była rozumu nie miała , pijana do lasu wjechała.

  3. pogadałbym w te długie wieczory, z tą Panią przy wodzie rozmownej.

  4. Seniorka z charakterem, przynajmniej nie uciekała.

  5. A kaczka mówił, że to 25latki dają w palnik. Może była młodzieżą na jego zlocie i chciała się odmłodzić?

Z kraju