690 680 960

Łążek Ordynacki: Rowerzysta wjechał pod ciężarówkę. Zginął na miejscu

Spore utrudnienia dla kierowców występują na krajowej 19. Za Janowem Lubelskim doszło do tragicznego wypadku.

Do wypadku doszło w poniedziałek wieczorem w miejscowości Łążek Ordynacki w gminie Janów Lubelski. Rowerzysta został potrącony przez samochód ciężarowy. Jak nas poinformowano, zarówno rowerzysta jak i ciężarówka jechali w tym samym kierunku. W pewnym momencie kierujący jednośladem rozpoczął manewr skrętu w lewo, wtedy uderzył w niego samochód ciężarowy.

Pomimo szybko udzielonej pomocy, nie udało się uratować życia mężczyźnie. Zmarł on w wyniku odniesionych obrażeń. Na miejscu cały czas pracują funkcjonariusze janowskiej drogówki, ustalając dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia.

Przejazd droga krajową nr 19 jest utrudniony. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. Policja Janów Lubelski)
2014-07-28 20:37:40

5 komentarzy

  1. Wiklinowy nocnik

    gratulacje dla kierowcy ciezarówki… jednego rowerzysty mniej

  2. „Łążek Ordynacki: Rowerzysta wjechał pod ciężarówkę. Zginął na miejscu”. Tytuł wprowadza w błąd – skoro jechali w tym samym kierunku i rowerzysta zaczął skręcać w lewo, to ciężarówka najechała na rowerzystę. Inna sprawa, że nie wiemy, czy rowerzysta nie jechał przy prawej krawędzi jezdni i nagle, bez sygnalizacji manewru wypalił w lewo… Ale póki brak dokładnych ustaleń, to tytuł jest trochę tendencyjny, jakby z góry wskazuje winnego…

  3. Wieczne odpoczywanie ( i znicz przy drodze), racz mu dać Panie.

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas