Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rośnie popyt, spadają koszty. Zakłady Azotowe w Puławach znacząco zwiększą produkcję

Spadek cen gazu, jak też coraz większe zainteresowanie klientów nawozami sprawiły, iż puławskie Zakłady Azotowe zwiększą produkcję. Spółka liczy, że zawirowania na rynku dobiegną końca.

21 komentarzy

 1. ciekawe jakie sektory gospodarki PIS jest w stanie wykończyć ? przykładem są stadniny koni , wycinka lasów najciekawsze ,że finalnie Tusk jest winny ile można tego słuchać ? do roboty próżniaki a winnych szukać wśród swoich

 2. prawdziwy pisowiec, katolik, komunista

  Co to za propagandowe gunwo, Azoty stoją, produkcji praktycznie nie ma a magazyny nawozów są puste. Narodowi czempioni po raz kolejny pokazali, że nadają się co najwyżej do zarządzania osiedlowym warzywniakiem. PISowcy pozwalniali najlepszych fachowców i powsadzali swoich nieudaczników, efekt to strata w pierwszym kwartale w Grupie Azoty w wysokości 555 mln, i to w czasie najniższych cen gazu od lat. Oprócz tego akcjonariuszem Grupy jest wciąż rosyjski oligarcha Wiaczesław Kantor, swego czasu próbował przejąć Azoty Tarnów ale Tusk to zablokował przy skomleniu PISowców, że jak tak można. Kolejna spółka idzie do rozp…olenia, PISo komuna wszystko wykończy.

  • Strata została wygenerowana celowo zapisami księgowymi, by kur_upel z Pcimia mógł przyjść z „pomocą”…
   Na stacja benzynowych drożyzna, nawozy zamiast 1200zł/T powyżej 3000zł/T, a za inflację wciąż odpowiada Tusk.
   Ludzie – obudźcie się wreszcie!

 3. Po co nam zakłady azotowe jak można tanie nawozy sprowadzać z UA i od kacapów. No ale przecież to taki propolski wspaniały rząd.

 4. ooo, artykuł na zamówienie

 5. PiS PO jedno zło .Precz z komuną i Eurokołchozem .

Dodaj komentarz

Z kraju