690 680 960

Rolnicy zablokują drogi w całym kraju, zgłoszono tygodniową blokadę ronda w Łucce. „To będzie zmasowana akcja”

W środę w całym kraju rolnicy w ramach swojej akcji protestacyjnej, planują zablokować wiele najważniejszych dróg. Jak podkreślają, osoby, które utkną w korkach lub nie będą mogły dojechać do pracy, powinni winić za to rząd i posłów, którzy „mają gdzieś problemy zwykłych ludzi, udają, że nie widzą problemu”.

139 komentarzy

 1. Oj dobre dobre winić rząd, że wieś ich wybrała. Na wsiach mieli ponad 70% poparcia. Obory i chlewnie blokować dziady jedne.

 2. Na WIEJSKĄ I NOWOGRODZKĄ BLOKOWAĆ DROGI !!!! A nie zwykłym ludziom życie utrudniać !! Widzieliście na kogo głosujecie !!

 3. A co zrobił ten rzad ??sam doprowadził do tego że rolnicy się skrzykneli w całej Polsce i jest Agro unia. Zobacz ilu jest sympatyków. To już jest potężna siła. Już miarka się przebrała.

 4. Oko za Oko, Ząb zaZąb

  „Jesień i zima Wasze , wiosna i lato Nasze”. Skoro rolnicy biorą odwet na swoich rodakach za decyzje, postanowienia i politykę będących u władzy głównie dzięki ich głosom, to my pozostali którzy ucierpimy w tej ich wojnie jako ” mięso armatnie” odpłaćmy pięknym za nadobne. W okresie prac polowych zablokujmy im możliwość dojazdu na pola, do punktów skupu zarówno płodów rolnych jak i skupu zwierząt. Niech i oni odczują brak możliwości zarobkowania dzięki działaniom innych. Na koniec dodam że nie jestem przeciwko polskiej wsi ( z wielkim sentymentem wspominam swoje dzieciństwo spędzone u dziadków i wujostwa na wsi, gdzie pomagałem w różnych pracach polowych łącznie z roztrząsaniem obornika jeszcze widłami, a nie jak teraz rozrzutnikiem), ale jestem przeciwnikiem rozwiązywania przez polską wieś w taki sposób swoich sporów z będącymi u władzy.

 5. zawistnicy ktorzy tu pizsa- sprubujcie zorganizowac duze dobrze funkcjonujace gospodarstwo- zareczam – to jest wieeeelka sztuka – dlaczego nie zazdroscicie komus kto zorganizował jakies przedsiewziecie i kosztem wyzeczen ma firme doskonale prosperujaca zatrudniajaca ludzi! prosze uwierzyc odbywa sie to kosztem rodziny wyzeczen sprytu i… duuuzo szczescia,że np. nie popadasz na kogos kto cie przekreci! i.. po tobie! b. prosze o troche wstrzemiezliwosci w pluciu na chłopa! -i… skoro jest tak dobrze to dlaczego wszyscy uciekaja do miasta a nie odwrotnie?

 6. Powinni ukarać tych oszołomów,dlaczego ktoś ma stać w korku i tracić czas i pieniądze.Jeśli chodzi o produkty rolne to prawda jest taka ,że 90proc.to trucizna.Te chłopki pompują tyle chemi w te rośliny,że szok,a świnia to puchnie anie rośnie non stop na anabolikach.Nikt tego nie kontroluje to już nie jest ta wieś z lat 90-tych.Takie dobre rzeczy na wsi gdzie u kogo?sama chemia randap to litrami idzie masakra.

 7. To my w czasie żniw zablokujemy skupy zbóż i wjazdy na pola w związku z tym że nie dotrę do pracy i mogą mnie zwolnić

 8. Na Wiejskiej to rozumiem, ale to…. To jest jakiś casting na ” dżentelmenów i wieśniaków”.

 9. Redakcjo w jakich godzinach będzie protest rolników?

 10. W tamtym roku na czysto zarobiłem 380 tysiecy w tym roku 290 tys.jak żyć

  • Ja też spadek o jakieś 100 tys a miał być nowy lexus no nic pojeżdże jeszcze z rok starą trzy letnią audicą.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku