Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rodzinny, nielegalny biznes zlikwidowany przez lubelskich policjantów (zdjęcia)

Lubelscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która w Chełmie czerpała korzyści majątkowe z prostytucji. Jak ustalili policjanci kierował nią 44-letni mieszkaniec Lublina. W grupie działa siostra mężczyzny wraz ze swoim mężem. Co ciekawe, w nielegalny proceder zaangażowana była także druga rodzina, która w tym celu wynajmowała lokal, to 32-latka i jej rodzice.

Policjanci ustalili, że w nielegalny proceder czerpania korzyści z prostytucji zaangażowane był dwie rodziny, pierwsza to kobieta i jej rodzice, druga to kobieta i jej mąż.

32-latka razem z rodzicami wynajmowała swoje mieszkanie. Z ustaleń śledczych wynika, że zarówno ona jak i rodzicie wiedzieli o faktycznym przeznaczeniu mieszkania. W związku z tym pobierali wysokie stawki za wynajem lokalu.

Druga rodzina, która oficjalnie wynajmowała od nich lokal, to 40-latka i jej mąż. Razem zajmowali się zamieszczaniem ogłoszeń na portalach internetowych, zapewnianiu ochrony i wyposażenia dla kobiet, które świadczyły w nim usługi seksualne. Kierował nimi brat 40-latki. Wspólnie czerpali korzyści majątkowe z nierządu.

44-latek oraz jego siostra i jej mąż zostali już tymczasowo aresztowani. Liderowi grupy grozi do 10 lat więzienia, pozostałym osobom do 5 lat. Wobec 32-latki i jej rodziców zastosowano dozór policji i poręczenie majątkowe w łącznej wysokości 50 tysięcy zł.

Rodzinny, nielegalny biznes zlikwidowany przez lubelskich policjantów (zdjęcia)

Rodzinny, nielegalny biznes zlikwidowany przez lubelskich policjantów (zdjęcia)

Rodzinny, nielegalny biznes zlikwidowany przez lubelskich policjantów (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

10 komentarzy

 1. Jasio (w gimnazjum kształcony)

  Rodzinny, nielegalny biznes zlikwidowany… nielegalny bo Państwu nie zapłacono haraczu*.

  * – haracz, dla „przyjaciół”: podatek

 2. Jest popyt jest podaż

 3. asymilacja czarnych pod zaborami

  Kiedy nierząd weźmie się za nielegalne biznesy ssesina i obejtka? Przecież to gorsze niż ladacznictwo

 4. No wszystko zniszczą nawet Biznes Rodzinny ? jak tu żyć

 5. Widać zatrzymani są mocno wysportowani, bo wszyscy w dresach. Proceder nielegalny, bo haracz nie zapłacony, nie zapłacony, bo wysportowani poczuli się za mocni.

 6. Swoją drogą najstarszy zawód świata powinien być uregulowany, dodatkowo związki zawodowe itd. To ciężka praca dodatkowo w większości w szarej strefie. Regulacja spowodowałaby wyjście z szarej strefy, podatki raczej są mniejsze od haraczy co przekłada się na cenę dla klienta, co przekłada się na większe zadowolenie społeczeństwa i mniejszą liczbę gwałtów. Będąc politykiem poszedłbym dalej i wprowadził terapię refundowaną z NFZ dla zestresowanych obywateli 🙂

 7. Ciekawe czy operacyjni byli na rozpoznaniu

 8. ogier ze stadniny w Janowie

  Nie czerpali zysku.Byli ochraniarzami i zaopatrzeniowcami jak wynika z artykułu.Nic im nie zrobią,

 9. Śmieci nie ludzie.

Z kraju