690 680 960

Radzyń Podlaski: Po pijanemu spowodował kolizję

W czwartek 38-latek po południu na skrzyżowaniu ulic 11-go Listopada i Plac Wolności w miejscowości Komarówka Podlaska doprowadził do zdarzenia drogowego. Był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj o godz. 14.30 na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Plac Wolności w miejscowości Komarówka Podlaska. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 38-letni mieszkaniec Milanowa, kierując samochodem osobowym marki Renault, doprowadził do bocznego zderzenia z osobowym VW. Mężczyzna jadąc ul. 11-go Listopada skręcił w lewo wprost pod nadjeżdżający pojazd.

Drugim samochodem kierował 29-letni mieszkaniec gm. Zbuczyn. W wyniku wypadku do szpitala na obserwację trafiła będąca w zaawansowanej ciąży 26-letnia pasażerka volkswagena. W chwili zdarzenia kierujący renault był pijany. Badanie wykazało 2,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia, teraz trzeźwieje w policyjnym areszcie. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci apelują o rozwagę i przypominają, że kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu. Wyruszając w drogę, należy być wypoczętym i trzeźwym, oraz sprawdzić stan techniczny pojazdu.

(fot. policja Radzyń Podlaski)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli