Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Radzyń Podlaski: Po pijanemu spowodował kolizję

W czwartek 38-latek po południu na skrzyżowaniu ulic 11-go Listopada i Plac Wolności w miejscowości Komarówka Podlaska doprowadził do zdarzenia drogowego. Był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj o godz. 14.30 na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Plac Wolności w miejscowości Komarówka Podlaska. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 38-letni mieszkaniec Milanowa, kierując samochodem osobowym marki Renault, doprowadził do bocznego zderzenia z osobowym VW. Mężczyzna jadąc ul. 11-go Listopada skręcił w lewo wprost pod nadjeżdżający pojazd.

Radzyń Podlaski: Po pijanemu spowodował kolizję

Drugim samochodem kierował 29-letni mieszkaniec gm. Zbuczyn. W wyniku wypadku do szpitala na obserwację trafiła będąca w zaawansowanej ciąży 26-letnia pasażerka volkswagena. W chwili zdarzenia kierujący renault był pijany. Badanie wykazało 2,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia, teraz trzeźwieje w policyjnym areszcie. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci apelują o rozwagę i przypominają, że kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu. Wyruszając w drogę, należy być wypoczętym i trzeźwym, oraz sprawdzić stan techniczny pojazdu.

(fot. policja Radzyń Podlaski)

Komentarze wyłączone

Z kraju