Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Radosław Sikorski w Lublinie: „PiS zaszczepia Polakom truciznę, polegająca na definiowaniu polskości w opozycji do demokratycznej Europy” (wideo, zdjęcia)

W poniedziałek w Lublinie gościł Radosław Sikorski na spotkaniu Klubu Obywatelskiego. Poseł do Parlamentu Europejskiego mówił o aktualnej polityce, wizjach politycznych na przyszłość, a także o tym, co dzieje się na Ukrainie i w Rosji. Odpowiadał również na pytania przybyłych gości.

61 komentarzy

  1. Tego przyjaciela Putina powinniście wywieźć na taczce. od setek lat Polska nie miała takiego zdrajcy. On chciał wprowadzać Rosję do NATO. On straszył Ukraińców, on nie wie skąd bierze się u niego co miesiąc po 800000 euro. To najobrzydliwszy zdrajca w historii Polski.

    • Rozumiem , że dla Ciebie autorytetem jest patriota , który nie chce zapewnić Polakom bezpieczeństwa ( system patriot ). A prawdziwi Polacy to ci , których utrzymują zasiłki z opieki społecznej

  2. ANTYPOLSKA GNIDA ZDRAJCA KRAJU PLUJ TEMU W TWARZ A ON SWOJE BYDLE NIE MA ZA GROSZ SAMOKRYTYKI W ROSJI TAKIEGO JUZ DAWNO BY SPRZATNELI

Z kraju

Polityka i społeczeństwo