Puławy: Wyprzedzał i zderzył się z ciężarówką. Nie żyje kierowca golfa

Dzisiaj rano w Puławach zderzyły się cztery samochody. Jedna osoba zginęła na miejscu. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło w środę po godzinie 6 rano na ulicy Lubelskiej w Puławach. Na wjeździe od strony Lublina zderzyły się cztery pojazdy. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze puławskiej drogówki, mężczyzna kierujący volkswagenem golfem podjął manewr wyprzedzania jadących przed nim aut, w miejscu niedozwolonym i na przejściach dla pieszych. Nie zdążył powrócić na swój pas jezdni i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka ciężarowym renaultem. W zdarzeniu brały udział jeszcze dwa samochody osobowe: peugeot 206 oraz daewoo nubira. Volkswagen po zderzeniu wpadł do przydrożnego rowu.

Na miejscu wypadku interweniowały służby ratunkowe: straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierujący volkswagenem w wyniku doznanych w wypadku obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Policja ustala teraz dokładne szczegóły dotyczące przebiegu zdarzenia oraz jego okoliczności.

Droga krajowa nr 12 jest całkowicie zablokowana. Pojazdy kierowane są objazdami. Tworzą się ogromne korki.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY !


2014-10-01 07:33:40
(fot. Czytelnik Rafał, tytułowe Policja Puławy)

26 komentarzy

 1. Za pazernie chciał ,kilka aut na raz .Przy takiej widoczności nikt rozsądny na pobocze nie zjedzie i nie ustąpi miejsca a chłopinie widocznie mocy w silniku nie wystarczyło a przez to i czasu .

 2. zawsze znajdzie się ktoś kto musi poużywać sobie na ludzkiej tragedii , w ten sposób chyba musi się sam dowartościować. To zawsze są eksperci od wszystkiego, a może by się zastanowił jeden z drugim jaka to jest tragedia dla rodziny gdy zginie ktoś najbliższy. Najgorszemu wrogowi tego nie życzę .

  • mgr. Ćwierć - Cipkiewicz

   Jak tylko przez wyrozumiałość mam o durniu pisać, że jest cacy i jaka mi wielka szkoda bo taki był wspaniały człowiek i fachowiec, a jaki cudowny kierowca, któremu tylko raz nie wyszło…
   …to ja się tak nie bawię.
   A nawet się cieszę, że będzie bezpieczniej na drogach bo go nie spotkam.

  • wyrozumiała nie widzisz ze tu pisze banda kretynów którzy nigdy nie przekroczyli prędkości nigdy nie wyprzedzali i nigdy nie pokażą swojej twarzy bo im jaj brak, są żałośni

   • tłumaczący krowom na miedzy

    Żal mi Was „kacha” i „wyrozumiała”. Z takim podejściem do życia długo nie pociągniecie.
    Wam też za którymś razem za blisko będzie drzewo, za wąska droga i za głęboki rów.

 3. masz racje kacha, większość z nich to idioci z plikiem mandatów , ale teraz muszą błysnąć jacy oni są wspaniałymi kierowcami.

 4. Może i brak jaj, ale dzięki rozsądkowi nie będą dawcami organów i dożyją szczęśliwej starości, w odróżnieniu od tych, którzy szarżują narażając życie innych osób, w tym dzieci.

 5. podczas jazdy we mgle się nie wyprzedza,to fakt i nie ma zadnego na to usprawiwdliwienia ,dlatego trzeba zawsze o tym pamiętać i pomyśleć wcześniej nim dojdzie do tragedji.

 6. ale co wy się przyczepiliście tej mgły?? była ale nie aż taka, że maski nie było widać bo na ładne kilkadziesiąt metrów była widoczność. Może i wyprzedzał truchłem na przejściu (na którym przechodzi dziennie może max 3-5 osoby i na pewno nie w takich godz porannych) ale może było tak że auto wyprzedzane „nie dawało się” wyprzedzić i kierowca wyprzedzanego auta dodał gazu. Teraz na pewno on się do tego nie przyzna, a tym bardziej nie dowiemy się tego od kierowcy golfa.

  Popełnił błąd i zapłacił za to najwyższą cenę, a oczernianie człowieka którego się nie zna ( i który nawet nie może się bronić) świadczy tylko i wyłącznie o waszym tchórzostwie i braku wychowania.

  Amen

 7. Tak „niuniek” – dlatego nie chcąc być posądzony przez Ciebie, że jestem źle wychowanym tchórzem, mimo że myślę zupełnie inaczej, napiszę, że pogoda była wspaniała, człowiek, który zginął jeszcze wspanialszy (a jaki mądry!) i winni jego zasranej śmierci są wszyscy inni, tylko nie on.

 8. Stała się tragedia to jest fakt ale nie jest temu winny nikt z komentujących ani kierowca tira tylko bezmyślność kierowcy golfa.Czasem taka tragedia powoduje że niektórzy nabierają troche oleju a inni się nigdy nie uczą i trenują zajoba na drogach;(

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności