Puławy: Uratowno 14-latkę, która chciała skoczyć z mostu

Policjanci wspólnie ze strażakami, ratownikami medycznymi i lekarzem uratowali 14-latkę, która chciała targnąć się na życie skacząc z mostu.

-Wczoraj kilka minut po godz. 20:00 puławscy policjanci otrzymali zgłoszenie o próbie samobójczej na „starym” moście w Puławach. Kiedy dotarli na miejsce na krawędzi mostu za barierką stała młoda dziewczyna, z którą ciężko było nawiązać kontakt. Chwilę później na miejsce dotarło pogotowie ratunkowe z lekarzem oraz strażacy. Młoda dziewczyna nie pozwalała się zbliżyć do siebie grożąc skokiem do Wisły. W momencie kiedy odwróciła głowę w drugą stronę została chwycona i wyciągnięta za barierki – informuje podkom. Marcin Koper z puławskiej policji.

Dzięki tej decyzji oraz współpracy puławskich policjantów, lekarza, ratowników medycznych oraz strażaków nie doszło do tragedii. Zdrowiem 14-latki zajęli się lekarze.

2014-04-23 09:41:21
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

4 komentarze

 1. Coś jakoś marnie chciała se kycnąć.
  Pomyśleć: ktoś zauważył owo „chcenie”, zanim wytłumaczył bohaterskim policajom: co, gdzie, kiedy i dlaczego, zanim „zajarzyli” o co „kaman”, a potem zanim tam dojechali razem z asystą…
  …dzierlatka miała sporo czasu na to „chcenie”.
  Bardziej zależało jej na zwróceniu uwagi na swoją osobę niż na kąpieli w zimnej wodzie.

 2. No ale pewnie powód był jakiś…. szykanowanie w szkole przez inne osoby albo problemy w domu… każdy inaczej to odbiera… może chciała zwrócić uwagę żeby ktoś jej pomógł?

 3. No właśnie ” HeXeS ” pomogli a ta wyszła na idiotkę,kretynkę itp.

  • Czasami tego rodzaju zachowanie to ostatni krzyk o pomoc i dobrze, że na tym się skończyło. Szykanowanie przez rówieśników jest zazwyczaj ignorowane przez otoczenie. Ran na psychice nie widać na pierwszy rzut oka. Problem w tym, że zazwyczaj zostają na całe życie i nikt nie ponosi za nie jakiejkolwiek odpowiedzialności.

   Dlaczego ludzie tacy jak Ty uważają, że np. za pobicie należy się odsiadka, a wykorzystywanie statusu/siły/przewagi liczebnej, żeby znęcać się nad innymi psychicznie poprzez wyzwiska/groźby itp. jest już ok? Życzę więcej rozwagi oraz empatii na przyszłość.

   P.S. Byłoby miło, gdybyś opanował język polski przynajmniej na poziomie 13-letnich dzieci zanim zaczniesz obrzucać je inwektywami. Zamiast „lublin” trzeba było sobie wpisać „chodząca ironia”.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew